W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Buduj i pomagaj potrzebującym dzieciom!

Buduj i pomagaj potrzebującym dzieciom!

Buduj i pomagaj potrzebującym dzieciom!

Drewnolandia
Komentarze: 0

Dawanie prezentów sprawia nierzadko większą radość niż ich otrzymywanie, zwłaszcza jeżeli chodzi o dzieci. Od teraz kupując u nas dowolny produkt z kategorii domków dla dzieci, wspierasz fundację Pajacyk i fundujesz 40 posiłków szkolnych dla dzieciaków potrzebujących pomocy! Spraw prezent nie tylko swojemu dziecku!

Oficjalny komunikat o współpracy firmy Lonwerd sp. z o.o. sp. kom (właściciel marki Drewnolandia) z Polską Akcją Humanitarną:

Kupując domki dla dzieci marki Drewnolandia, przyczyniasz się do wspierania programu Pajacyk, organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną, na rzecz dożywiania dzieci w Polsce. Każdy zakupiony przez Państwa domek, pozwoli nam zafundować 40 posiłków w ramach tego programu. Spraw prezent nie tylko swojemu dziecku ale także innym!

Komentarze (0)

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.