W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

CZARNY TYDZIEŃ w Drewnolandii

CZARNY TYDZIEŃ w Drewnolandii

CZARNY TYDZIEŃ w Drewnolandii

Drewnolandia
Komentarze: 0

Choć z adaptacją w Polsce trendów z zachodu bywa różnie, jeden z nowożytnych obyczajów przyjął się u nas całkiem nieźle - chodzi oczywiście o już nie CZARNY PIĄTEK a cały TYDZIEŃ (19-25 listopada), w trakcie którego produkty z naszej oferty zakupić będzie można w specjalnych cenach, nawet do 25% taniej!

Skoro jednak szybka promocja, szybka i realizacja. Zamówienia złożone w ramach promocji CZARNY TYDZIEŃ zrealizowane zostaną już w grudniu! Co zrobić żeby wziąć udział w promocji? Wybierz interesujący produkt i wyślij do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy ze strony internetowej lub bezpośrednio na adres e-mail kontakt@drewnolandia.pl, podając przy tym hasło CZARNY TYDZIEŃ. Otrzymasz wycenę wybranego produktu wraz z transportem, montażem oraz, rzecz jasna, promocyjnym rabatem! Zapraszamy do składania zapytań, promocja trwa do wyczerpania wolnych terminów na realizacje w grudniu 2018!

Komentarze (0)

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.