W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Domki Drewnolandii na raty

Domki Drewnolandii na raty

Domki Drewnolandii na raty

Drewnolandia
Komentarze: 9

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od sezonu sprzedażowego 2017 wprowadzamy możliwość zakupu ratalnego na wszystkie modele naszych domków letniskowych, całorocznych i tych dedykowanych dzieciom. Od teraz nie musisz samodzielnie rozglądać się za opcją kredytu - wszystko załatwisz u nas!

Jaki bank udziela kredytu?

Płatności ratalne realizuje dla nas bank Credit Agricole, możesz więc mieć pewność, że przedstawione warunki będą korzystne, przejrzyste i bez ukrytych opłat dodatkowych.


Jakie produkty mogę zakupić na raty?

Oferta kredytowania dotyczy wszystkich domków letniskowych, całorocznych oraz tych dedykowanych dzieciom.

 

Na ile rat mogę rozłożyć mój zakup?

Zakup możemy rozłożyć na dowolnie wybraną liczbę rat jednak nie większą niż 96, czyli 8 lat.Czy mogę dokonać wpłaty własnej?

Oczywiście. Dokonanie wpłaty własnej pozwoli zmniejszyć kwotę kredytu udzielonego przez bank, co pozytywnie odbije się na wysokości miesięcznej raty.Co potrzebuję do przeprowadzenia symulacji kredytowej (sprawdzenie wysokości rat)?

Do przeprowadzenia symulacji kredytu nie są potrzebne żadne dokumenty. Samo jej przeprowadzenie również nic nie kosztuje, zachęcamy więc do korzystania z tej możliwości!


Co potrzebuję do zawarcia umowy z bankiem Credit Agricole?

Do zawarcia umowy potrzebny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem oraz, w większości przypadków, zaświadczenie o zarobkach.

 

Ile trzeba czekać na decyzję banku?

Czas ten w dni robocze wynosi maksymalnie 24 godziny.


Czy muszę przyjeżdżać do siedziby firmy Drewolandia w celu zawarcia umowy kredytowej lub przeprowadzenia symulacji?

Nie trzeba. Całość procedur można z powodzeniem załatwić drogą e-mailową i telefoniczną!

 

Chciałbym dokonać symulacji kredytu lub podpisać umowę. Z kim kontaktować się w tej sprawie?

Napisz do nas na adres e-mail kontakt@drewnolandia.pl - znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę, przeprowadzimy symulację i przygotujemy komplet niezbędnych dokumentów.

 

Komentarze (9)

  1. witam serdecznie jakie byly by koszty domku 35 m z poddaszem ?

  2. Witam Chciałbym się dowiedzieć czy dostanę na raty dom całoroczny jeżeli mieszkam za granicą w Anglii. Dziękuję

  3. Witam. czy jest możliwość zakupu na raty jeżeli mąż osiąga zarobki w Euro, bo zatrudniony jest w Niemieckiej firmie ale umowę ma stałe

  4. Dzień dobry Panie Mirosławie. Niestety pracujemy wyłącznie na terenie Polski. Jeżeli jednak chodzi tylko o Pana miejsce zamieszkania to nie ma problemu - jeśli domek ma stanąć w Polsce, to wszystkie formalności można załatwić zdalnie.

  5. Witam czy moge zakupic dom caloroczny na raty jesli pracuje w UK dziekuje i pozdrawiam

  6. Witam Chciałbym się dowiedzieć czy dostanę na raty dom całoroczny jeżeli mieszkam za granicą w Wielkiej Brytani. Dziękuję

  7. Witam Chciałbym się dowiedzieć czy dostanę na raty dom całoroczny jeżeli mieszkam za granicą w Anglii. Dziękuję

  8. Dzień dobry Pani Zyto, oferta została już wysłana na Pani adres e-mail!

  9. Witam! Jestem zainteresowana domkiem Mieszko I. Interesuje mnie dokladnie projekt jak na szkicu. Montaz W Gryfino woj. Zachodniopomorskie. Czy maja panstwo opcje ratalna 0% . Poprosze o wycene domku

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.