W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Drewnolandia w najnowszy wydaniu "Działkowca"

Drewnolandia w najnowszy wydaniu "Działkowca"

Drewnolandia w najnowszy wydaniu "Działkowca"

Drewnolandia
Komentarze: 1

Czytacie "Działkowca"? To największy w Polsce magazyn dla miłośników ogrodnictwa. W najnowszym numerze pisma znalejdziecie artykuł "Altanka z dostawą na działkę" traktujący o ofercie Drewnolandii!

Tekst przekrojowo traktuje temat domków letniskowych, rekreacyjnych i altan, omawia bieżące technologie wykonania takich konstrukcji i opisuje proces ich realizacji. Całość w ujęciu oferty Drewnolandii, zatem z unikatowymi dla nas rozwiązaniami i usługami niespotykanymi nigdzie indziej. Zapraszamy do lektury!

Komentarze (1)

  1. Oczywiście że czytam i widzialam wlasnie domek drewnolandii, czyli mozna zaufac firmie , mnie się podobaja domeczki ale jeszcze musze sie troche wstrzymać żeby kupic sobie taki wymarzony

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.