W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Nasze domki w Norweskiej wiosce Arendel

Nasze domki w Norweskiej wiosce Arendel

Nasze domki w Norweskiej wiosce Arendel

Drewnolandia
Komentarze: 2

Norwegia to wymarzony kierunek podróży wielu miłośników pięknych widoków i urokliwej stylistyki zabudowy. Jak się jednak okazuje, aby poczuć atmosferę tego regionu wcale nie trzeba jechać tak daleko. W cichej i malowniczej miejscowości Włodzimirów (gmina Zagorów, woj. Wielkopolskie) działa bowiem Norweska wioka Arendel jak żywo wyjęta ze Skandynawskiej pocztówki. Wiemy to na pewno, bo sami przyłożyliśmy rękę do powstania tego miejsca!

Na zlecenie właścicieli tego cichego zakątka w sercu lasu wybudowaliśmy dwa urocze domki typu hytte, które przystosowane zostały do całorocznego wypoczynku dla dwóch osób. Domki ulokowano w pobliżu zagrody reniferów ale to nie jedyna niespodzianka czekająca na turystów. Wioska posiada jeszcze budynek rekreacyjny dla gości, altanę z paleniskiem, pole namiotowe oraz wybieg dla różnowych odmian koni. Nietypowy pomysł przykuł również uwagę mediów tematycznych, w efekcie czego artykuł na temat wioski Arendel ukazał się w lutowym wydaniu magazynu Weranda Country, rzecz jasna z domkami naszej konstrukcji w tle. Zapraszamy na stronę ośrodka wypoczynkowego Arendel.pl

Marzycie o domku w podobnym stylu? Zapraszamy do kontaktu!

Komentarze (2)

  1. Dzień dobry! Proszę o przesłanie zapytania na adres kontakt@drewnolandia.pl. Nie zostawili Państwo niestety do siebie żadnego kontaktu.

  2. Witam Interesuje nas taki domek Proszę o wycenę z montażen Kod pocztowy 61-160

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.