W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Promocja Mikołajkowa!

Promocja Mikołajkowa!

Promocja Mikołajkowa!

Drewnolandia
Komentarze: 0

Już za równy miesiąc Mikołajki, czemu by więc nie sprawić sobie w tym roku wyjątkowego i praktycznego zarazem prezentu? Tylko teraz, na zamówienia z realizacją w grudniu, wybrane domki narzędziowe z rabatem 500 zł!

Promocja trwa od 06.11.2018 r. do 30.11.2018 r., lub do wyczerpania wolnych terminów na realizacje, i obejmuje poniższe modele domków narzędziowych:

Filip
Filemon
Klaudiusz
Kornel
Kacper Bis

Dodatkowy rabat w wysokości 500 zł od ceny wyjściowej, zostanie naliczony wyłącznie w przypadku budowy w grudniu 2018 r. W przypadku domków narzędziowych bez podłogi, wykonanie fundamentu spoczywa po stronie inwestora. W przypadku domków z podłogą, rozłożenie i wypoziomowanie bloczków po stronie Drewnolandii.

Zapraszamy do składania zapytań, liczba wolnych terminów na realizacje jest ograniczona!

Komentarze (0)

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.