W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Promocja zimowa -20% na realizacje zimie 2020 roku!

Promocja zimowa -20% na realizacje zimie 2020 roku!

Promocja zimowa -20% na realizacje zimie 2020 roku!

Drewnolandia
Komentarze: 2

Budowa domku letniskowego to decyzja wymagająca nie tylko przemyśleń, ale również zgromadzenia środków oraz odpowiedniego przygotowania działki. Na to wszystko potrzeba czasu, dlatego jeśli nie zdążysz z realizacją swojego marzenia w tym roku, możesz już z powodzeniem umówić się z nami na przyszły! I na dodatek - zaoszczędzić całe 20% od ceny wyjściowej!

W akcji promocyjnej biorą udział poniższe modele domków w wersjach letniskowych:

Amaduesz IV
Wiktor II
Wiktor III
Wiktor IV
Wiktor 8m x 4m
Bolesław 7m x 5m
Konrad II
Marcel II
Mirosław I
Marcin
Maciek II
Mikołaj II
Janusz
Olek
Tomasz
Olaf 6m x 4m
Olaf 7m x 5m
Olaf 7m x 5m z tarasem bocznym
Jarosław
Julian
Igor
Dawid
Łukasz
Oskar

Aby skorzystać z warunków promocji i uzyskać rabat w wysokości 20% od ceny wyjściowej, realizacja musi odbyć się w miesiącach styczeń lub luty 2020 roku. Po stronie inwestora leży jedynie przygotowanie terenu pod domek (pełna wylewka, podmurówka lub wypoziomowany fundament punktowy) oraz zapewnienie dojazdu dla ekip monterskich, całą resztą zajmiemy się my. Zapraszamy do składania zapytań, promocja trwa do wyczerpania wolnych terminów na realizacje w styczniu i lutym 2020 r.!

Komentarze (2)

  1. Jerzy - prosimy o przesłanie zapytania do naszego działu handlowego kontakt@drewnolandia.pl

  2. Witam Byłbym zainteresowany kupnem/montażem Państwa domku Mikołaj II na niewielką działkę rekreacyjną. Termin budowy styczen-luty 2020. Jeżeli ten termin byłby realny to chętnie podjadę do Państwa celem omówienia projektu. Budowa domku i transport do Pabianic ok 125km. Pozdrawiam

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.