W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Przyjmujemy zamówienia na wiosnę 2019!

Przyjmujemy zamówienia na wiosnę 2019!

Przyjmujemy zamówienia na wiosnę 2019!

Drewnolandia
Komentarze: 1

Choć w kalendarzu dopiero chwilę temu rozpoczęła się jesień, w Drewnolandii myślami jesteśmy już przy wiośnie. Właśnie wyczerpaliśmy bowiem komplet terminów na realizacje w okresie jesienno-zimowym i przechodzimy do przyjmowania zamówień na wiosnę 2019 roku. Na dobry początek, sympatyczny dodatek w postaci magazynku narzędziowego do każdego domku letniskowego zamówionego w ramach otwarcia nowego sezonu!

Promocja dotyczy wszystkich produktów z kategorii domków letniskowych, których realizacja odbędzie się w dniach 1 marca - 31 marca 2019 roku. Oferta trwa do wyczerpania wolnych terminów na wyżej wymieniony okres.

Komentarze (1)

  1. Witam jestem zainteresowana kupnem domku pod koniec marca. Interesuje mnie domek na działkę ROD przeglądam Państwa ofertę domków chciałam też zapytać jaki jest koszt montażu domku w Warszawie?Czy przy rezerwcji na marzec zaliczka jest wymagana interesuje mnie termin 29.03 lub 30.03 pozdrawiam Maria Kutna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.