W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Tylko do końca lutego - rynny GRATIS!

Tylko do końca lutego - rynny GRATIS!

Tylko do końca lutego - rynny GRATIS!

Drewnolandia
Komentarze: 0

Idzie luty, podkuj buty? Owszem, ale nie u nas. W Drewnolandii najkrótszy miesiąc w roku przynosi kolejną okazję - darmowe rynny do każdego zamówienia złożonego w tym właśnie miesiącu, a realizowanym w przeciągu kolejnych miesięcy! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji.

Aby wziąć udział w promocji i zyskać darmowe rynny, należy od dziś (6 lutego) do 28 lutego 2019 roku umówić się na realizację domku letniskowego w miesiącach wiosennych lub letnich sezonu 2019. W promocji biorą udział wszystkie budynki z kategorii "domki letniskowe". Promocja nie łączy się z innymi promocjami ani indywidualnymi rabatami od ceny wyjściowej. Zapraszamy do składania zapytań, zegar tyka!

Komentarze (0)

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.