W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Wakacyjne bonusy do każdego zamówienia!

Wakacyjne bonusy do każdego zamówienia!

Wakacyjne bonusy do każdego zamówienia!

Drewnolandia
Komentarze: 1

Letnie promienie słońca zbyt późno rozbudziły chęć na zakup domku letniskowego i nie zdążysz już z przygotowaniem działki, fundamentem i formalnościami przed nadejściem jesieni? Nic straconego! Skorzystaj z wakacyjnej promocji i zgarnij bonus przy budowie w późniejszym terminie!

Do każdego zamówienia złożonego pomiędzy 4 lipca a 31 sierpnia 2019 roku, a realizowanym na posesji inwestora w grudniu 2019 roku, proponujemy dodatkowy bonus - rabat o wartości 5%, 10%, 15%, darmowy magazynek narzędziowy, darmowe rynny i inne elementy dodatkowe bez żadnych opłat. Dobór bonusu przyznawany przez naszych handlowców przy wycenie jest indywidualny, uzależniony od rodzaju produktu oraz kwoty zakupu. Promocja nie sumuje się z innymi ofertami specjalnymi oraz rabatami, trwa do wyczerpania wolnych terminów na realizacje w grudniu 2019 roku. Zapraszamy do składania zapytań!

Komentarze (1)

  1. witam proszę o wycenę "Domek gospodarczy z drewna Bonifacy" wraz z podłogą, transportem i montażem do miejscowości 33-100 Tarnów proszę także o odrębne podanie ceny gdyby montaż był w grudniu 2019 r. w ramach proponowanej przez Państwa firmę promocji

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.