W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Wydłużamy pracę infolinii do 21:00!

Wydłużamy pracę infolinii do 21:00!

Wydłużamy pracę infolinii do 21:00!

Drewnolandia
Komentarze: 0

Sezon wiosenny w pełni zatem i obłożenie pracą większe niż zwykle. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wydłużamy czas pracy naszej infolinii do godziny 21:00!

Jeżeli zatem w trakcie popołudniowego lub wieczornego przeglądania internetu trafili Państwo na naszą stronę, są zainteresowani budową i mają pytanie ale obawiają się, że godzina jest zbyt późna na rozmowę - można śmiało chwytać za telefon! Czekamy na Państwa pod dotępnymi numerami telefonów od 8:00 do 21:00.

Godziny pracy ekspozycji domków i fizycznego biura handlowego w Wancerzowie koło Częstochowy pozostają bez zmian, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 i w soboty w godzinach 8:00-14:00.

Komentarze (0)

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.