W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Budowa domku letniskowego... zimą? To się opłaca!

Budowa domku letniskowego... zimą? To się opłaca!

Budowa domku letniskowego... zimą? To się opłaca!

Drewnolandia
Komentarze: 6

Planujesz budowę domku letniskowego na przyszły sezon, bo pośpiech nie leży w Twojej naturze a i chcesz przy tym zaoszczędzić? Ta propozycja jest więc właśnie dla Ciebie! Umów się na realizację na początek roku 2019 i zamów wybrany domek 20% taniej!

W promocji zimowej biorą udział poniższe modele domków letniskowych:

Warunkiem udziału w promocji jest realizacja w miesiącach styczeń oraz luty 2019 roku. Po stronie inwestora leży jedynie przygotowanie gruntu pod domek (pełna wylewka, podmurówka lub wypoziomowany fundament punktowy), całą resztą kompleksowo zajmiemy się my. Zapraszamy do składania zapytań, liczba miejsc ograniczona!

 

Komentarze (6)

  1. Czy są jeszcze terminy na tę promocję?

  2. Witam. Czy domek Wiktor IV jest możliwy do realizacji w lutym po cenach promocyjnych. Pozdrawiam

  3. Czy mają Państwo jeszcze wolne terminy na promocję zimową?

  4. mam pytanie o cenę domku Wiktor 4 w wersji całorocznej : 1. jaka by była cena z uwzględnieniem tej promocji jeżli cena pod klucz domku bez promocji wynosi 85900 zł. 2. Lokalizacja w moim przypadku to Kaszuby okolice Czerska - jaki jest koszt transportu 3. Jaki jest koszt montażu 4. Czy możliwe jest posadzenie domku na wypoziomowanych bloczkach betonowych Pozdrawiam

  5. Mamy jeszcze ostatnie wolne terminy, zapraszamy do składania zapytań!

  6. Zapytanie odnosnie realizacji wiktor 3 z promacji zima 2019? Czy sa jeszcze terminy?

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.