W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Instalacja hydrauliczna w naszych domkach

Instalacja hydrauliczna w naszych domkach

Instalacja hydrauliczna w naszych domkach

Drewnolandia
Komentarze: 0

Wrawdzie w przypadku wypoczynku letniskowego niektórzy preferuję starą szkołę w postaci naturalnego ujęcia wody oraz wolnostojącej toalety, nasze domki można jednak z powodzeniem wyposażyć w płatną dodatkowo instalację hydrauliczną. W przypadku domków całorocznych, tego rodzaju instalacja jest już wliczona w cenę wyjściową. Jakie elementy obejmuje?

Opcja dodatkowa: "instalacja hydrauliczna" obejmuje rozprowadzenie rur od przyłącza wodnego do punktów na ścianie. Koszt takiej instalacji to 3 500 zł.

W jej skład wchodzi:
1. Rozprowadzenie przewodów od przyłącza wodnego doprowadzonego i wyprowadzonego powyżej poziomu fundamentów przez inwestora, do punktów poboru wody w ścianie. Ilość tych punktów to 5 sztuk .Standardowo 3 w łazience (doprowadzenie wody do umywalki, wc oraz prysznica) i jeden w kuchni (doprowadzenie wody do zlewozmywaka) oraz jeden pod bojler bądz podgrzewacz.
2. Rozprowadzenie instalacji wodnej ze spadkiem umożliwiającym spuszczenie wody na zimę.
3. Montaż boilera na 80 litrów z grzałką
3. Wyprowadzenie odpływu umywalki oraz zlewu od poziomu fundamentu do wyznaczonego miejsca w ścianie
4. Instalacja wykonana jest za pomocą rur pex oraz kształtek
5. Zalecana średnica rury przyłączeniowej to 32 w przypadku innej średnicy inwestor zobowiązany jest do powiadomienia wykonawcy o zmianach
6. Zalecane średnice odpływów kanalizacyjnych to 100 pod WC, pozostałe 50 w przypadku innej średnicy inwestor zobowiązany jest do powiadomienia wykonawcy
o zmianach

Możliwe jest wykonanie za dodatkową opłatą:


- Zakup i montaż przepływowego ogrzewacza wody na zasilanie trójfazowe

- Montaż przepływowego ogrzewacza wody na zasilanie jednofazowe (tylko w przypadku gdy bedzie zasilał ciepłą wodą jeden kran)

- Instalacja hydrauliczna z trójfazowym podgrzewaczem wody 4 500 zł (jeśli jest zasilanie trójfazowe)

- Instalacja hydrauliczna bez boilera 3 000 zł

UWAGA! Zakup przepływowego ogrzewacza wody na zasilanie jednofazowe jest po stronie klienta

Instalacja hydrauliczna nie obejmuje:
- Wykonania przyłącza wodnego do domku (woda musi być dociągnięta do fundamentu i wyprowadzona powyżej jego poziomu do dnia montażu)
- Wykonania odpływów kanalizacyjnych poniżej poziomu fundamentu (wszystkie odpływy muszą być już wykonane do dnia montażu)
- Montażu armatury
- Montażu umywalek, kranów, pryszniców, wanien itp.

Komentarze (0)

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.