W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Wakacje czy domek? Nie musisz wybierać!

Wakacje czy domek? Nie musisz wybierać!

Wakacje czy domek? Nie musisz wybierać!

Drewnolandia
Komentarze: 0

Letnia aura sprzyja planom budowy domku rekreacyjnego, koliduje jednak z wydatkami typowymi dla okresu urlopowego. W budżecie wakacyjnym nie ma miejsca na zadatki pieniężne na rzecz budowy wymarzonego domku czy prace związane z przygotowaniem gruntu. Rozumiemy to doskonale, dlatego u nas a wszystko zapłacisz dopiero w dniu budowy!

Wszelkie szczegóły zamówionej konstrukcji, rozmieszczenie okien i drzwi, kolorystykę elewacji oraz dachu możesz więc sprecyzować już teraz, rezerwując dogodny dla siebie termin powakacyjny lub jesienny (wrzesień, październik, listopad) bez obaw o bieżący stan konta - za wszystko zapłacisz dopiero w dniu budowy. Całkowicie bezpłatnie otrzymasz od nas więc nie tylko wycenę i wszelkie informacje związane z budową ale także komplet rysunków potrzebnych do dokonania zgłoszenia w Starostwie Powiatowym oraz poradnik opisujący jak w prosty sposób tego dokonać. Oferta obejmuje wszystkie konstrukcje z kategorii domków letniskowych, zapraszamy więc do składania zapytań. Życzymy dobrego wyboru w temacie wymarzonego domku oraz... spokojnych wakacji! ;)

Komentarze (0)

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.

Centrum wiedzy