Domki drewniane Podlaskie

Mariusz, konsultant handlowy

+48 730 100 964

Potrzebujesz sprawdzonej firmy, która buduje domki drewniane w Białymstoku? To świetnie się składa – w Drewnolandii zajmiemy się Twoją rekreacyjną kwaterą „od A do Z”. Dostosuj do swoich potrzeb jeden z naszych projektów lub powiedz nam, czego oczekujesz, a przygotujemy indywidualną propozycję. Produkujemy nasze domki w technologii kanadyjskiej, transportujemy je oraz montujemy na działce – w kilka dni. Domek letniskowy, a może całoroczny, i w dodatku bez pozwolenia na budowę? U nas znajdziesz to, czego szukasz!

Tworzymy domki drewniane o różnym metrażu i w różnym stylu, a specjalizujemy się w „domkach na zgłoszenie”, do 35 m², a także nowe warianty odpowiadające zapisom ustawy Polski Ład, zwiększającej dostępny na zgłoszenie metraż do aż 70 m². Pomimo niewielkich rozmiarów da się je urządzić komfortowo nawet dla kilku osób. Sprawdź naszą ofertę – wszystkie domki są wycenione w różnych wariantach wykończenia.

Skontaktuj się z nami!

Jakie oferujemy w Białymstoku domki drewniane?

Białystok i całe Podlaskie to region, w którym mieliśmy już przyjemność zrealizować bardzo dużo fantastycznych projektów. Każda z naszych prac jest zawsze zupełnie inna! Nawet jeśli bazuje na takim samym lub podobnym projekcie, to zawsze umożliwiamy dostosowanie domku drewnianego do potrzeb i preferencji. Możesz skorzystać z oferty naszych domków drewnianych, wybrać projekt i zmodyfikować go. Możesz też umówić się z nami na wykonanie domku na podstawie indywidualnego projektu, zgodnego z Twoimi wytycznymi – to my dopasujemy się do Ciebie!

Specjalizujemy się w produkcji domków drewnianych w technologii szkieletowej czy też kanadyjskiej. Budujemy zarówno domki letniskowe, jak i domy rekreacyjne całoroczne, czyli porządnie ocieplone i przystosowane do zimowych warunków. 

Metraż, stylistyka, aranżacja – znajdziesz u nas dziesiątki odmiennych propozycji, z których wybierzesz tę jedyną, a dodatkowo dopasujesz ją do swoich marzeń. Ważnym segmentem naszej oferty są domki budowane „na zgłoszenie”, bez realizacji skomplikowanych formalności (czyli pozwolenia na budowę), o metrażu zarówno do 35m², jak i większych do 70 m², o wymiarach i konstrukcji w pełni dopasowanych do prawnych wymagań.

Tworzymy także mniejsze konstrukcje drewniane, czyli:


Powiedz nam, czego oczekujesz, a my spełnimy Twoje wymagania!

Co wyróżnia nasze domki drewniane?

Białystok znajduje się co prawda daleko od naszego zakładu produkcyjnego, ale dzięki do perfekcji opanowanemu procesowi produkcyjnemu, jesteśmy w stanie zaoferować klientom z Podlasia wszystkie te korzyści, które nas wyróżniają!

  • Modyfikacja projektu. W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt projektów domków drewnianych w różnym stylu. Każdy z nich możesz modyfikować pod kątem swoich potrzeb, zmieniając układ, wykończenie i wyposażenie.
  • Indywidualny projekt. Jeśli modyfikacja domku Cię nie zadowala, zawsze możesz zlecić nam wykonanie projektu specjalnie dla Ciebie. Uwzględnimy wszystkie Twoje potrzeby i przygotujemy domek Twoich marzeń.
  • Szczegółowa i stała wycena. Wszystkie projekty są wycenione, również z uwzględnieniem elementów modyfikowanych, dodatkowego wyposażenia czy przygotowania instalacji. Wiesz, ile zapłacisz, i będzie to koszt końcowy!
  • Pomoc w formalnościach. Dostarczamy wszystkie szkice oraz informacje, które będą Ci potrzebne do zgłoszenia zamiaru budowy domku lub ubiegania się o wydanie pozwolenia. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, otrzymasz ją!
  • Montaż w kilka dni. Czas montażu domku drewnianego jest uzależniony od jego wymiarów, konstrukcji i wykończenia, ale takim maksimum jest dla nas kilka dni. Niektóre domki montujemy nawet w kilkanaście godzin!
  • Świetnej klasy materiały. Wszystkie domki drewniane tworzymy z drewna konstrukcyjnego litego oraz klejonego (klasy C34; również typu BSH, KVH), pochodzącego z polskich i skandynawskich lasów. To drewno piękne i wyjątkowo wytrzymałe!
  • Ochrona gwarancyjna. Tak jak w całej Polsce, tak i w Podlaskiem domki drewniane obejmujemy gwarancją producencką na 24 miesiące, którą możesz bezpłatnie rozszerzyć o dodatkowy okres.

Jak zamówić domki drewniane (Podlaskie)?

W woj. podlaskim, w Białymstoku, domki drewniane zamówisz zdalnie! Przejrzyj naszą ofertę, wybierz ciekawe propozycje, ustal budżet i skontaktuj się z nami. Omówimy szczegóły, wyznaczymy termin i rozpoczniemy prace!