Domki drewniane Pomorskie

Mariusz, konsultant handlowy

+48 730 100 964

Szukasz terminowej oraz doświadczonej firmy, która buduje domki drewniane w Pomorskiem? Witaj w Drewnolandii! Tworzymy domy rekreacyjne letniskowe i całoroczne w technologii szkieletowej, transportujemy części ich konstrukcji pod wskazany adres oraz montujemy na działce, nawet w kilka dni! W ofercie znajdziesz mnóstwo projektów do modyfikacji – domki o różnym metrażu i w wielu odmiennych stylach. Specjalizujemy się w domkach budowanych „na zgłoszenie” (bez pozwolenia), czyli do 35 m², a od niedawna, w ramach programu rządowego Polski Ład, również do 70 m².

Każdy nasz domek jest już wyceniony, a koszty elementów dodatkowych oraz modyfikacji wykończenia i wyposażenia są stałe. Dzięki temu możesz już teraz się dowiedzieć, ile zapłacisz za swoją wymarzoną urlopową kwaterę. Od projektu, przez produkcję i pomoc w załatwieniu formalności, po montaż – zajmiemy się wszystkim!

Jakie oferujemy domki drewniane w Pomorskiem?

Producent Drewnolandia oferuje domki drewniane w technologii szkieletowej, które montuje się już w kilka dni! Główną częścią naszej oferty są konstrukcje z drewna – domki letniskowe i całoroczne (ocieplone i przystosowane do komfortowego użytkowania także zimą). A nasza specjalność? Domki, które nie wymagają pozwolenia na budowę, czyli tzw. na zgłoszenie, o metrażu do 35 m², a od stycznia 2022 roku także większe modele do 70 m². Pomimo niewielkich rozmiarów są wygodnie urządzone, np. wyposażone w antresolę użytkową, i mieszczą nawet kilka osób! Domki są zaprojektowane w różnym stylu. Każdy projekt można dostosować do swoich potrzeb.

Produkujemy również inne drewniane konstrukcje:

Czym wyróżniają się nasze domki drewniane w Gdańsku, Pomorskiem?

  • Wysokiej klasy materiały. Wykorzystujemy wyłącznie solidne materiały, odporne na czynniki zewnętrzne i niewzruszone na upływ czasu – drewno lite i klejone klasy C24 (również typu BSH i KVH). Obicia naszych domków są łączone za pomocą piór i wpustów, a to zapewnia trwałość i szczelność konstrukcji.
  • Szybki czas realizacji. Drewniane domki w Gdańsku i całym Pomorskiem montujemy nawet w kilka dni (a niektóre wręcz w kilkanaście godzin). Całość konstrukcji szkieletowej powstaje w naszym zakładzie, części transportujemy i układamy w całość już na działce, bez używania tzw. mokrych technologii. 
  • Różnorodność stylów. Nasza oferta to kilkadziesiąt projektów domków. Od tradycyjnych i inspirowanych np. architekturą góralską chatek, po bardzo nowoczesne konstrukcje, zachwycające świeżym designem i funkcjonalnością. Na życzenie wykonujemy również indywidualne projekty domków.
  • Modyfikowanie projektu. Domki drewniane w Pomorskiem, producenta Drewnolandii, możesz dostosowywać do swoich preferencji czy potrzeb, czyli np. zmienić układ czy zmodyfikować elementy wykończenia i wyposażenia.
  • Kompleksowa usługa. Domki drewniane w Gdańsku (i całym Pomorskiem) przygotowujemy w całości – od opracowania projektu, przez wyprodukowanie całej konstrukcji i wszystkich elementów, aż po montaż domku na działce. Na życzenie możemy zająć się też przygotowaniem instalacji elektrycznej, hydraulicznej lub grzewczej.

Ile kosztują domki drewniane w Pomorskiem?

Cennik domków jest dostępny na naszej stronie. Każdy projekt jest wyceniony w tzw. standardzie, który obejmuje stolarkę okienną i drzwiową, okiennice, impregnację, malowanie, krycie gontem, folię wiatroizolacyjną i membranę dachową. W opisach projektów wycenione są również wszystkie dodatkowe opcje, więc już teraz możesz dowiedzieć się, ile zapłacisz za swój wymarzony prywatny pensjonat!