Domki drewniane Kujawsko-Pomorskie

Maciej, konsultant handlowy

+48 533 262 731

Drewnolandia to doświadczona firma produkująca i montująca domki drewniane w Toruniu, Bydgoszczy, w całym Kujawsko-Pomorskiem! U nas znajdziesz wymarzony projekt domku i dostosujesz go do swoich potrzeb, uzyskując dokładną wycenę już na wstępnym etapie. My, w naszym zakładzie, przygotujemy Twój domek, a następnie zamontujemy go na Twojej działce. Produkujemy domki drewniane w technologii szkieletowej, z wysokiej klasy drewna. Specjalizujemy się w domkach „na zgłoszenie” (bez pozwolenia na budowę) o metrażu do 35 m². Co ważne, w wyniku nowelizacji prawa budowlanego przeprowadzonej w drugiej połowie 2021 roku, metodą na zgłoszenie budować można domki rekreacyjne o powierzchni nawet do 70 m².

Jak zamówić w Bydgoszczy czy Toruniu domki drewniane? Wybierz projekt na naszej stronie, ustal potrzebne modyfikacje i skontaktuj się z nami – omówimy szczegóły i wyznaczmy termin montażu (nieprzesuwalny i nieprzekraczalny!). Domki zazwyczaj montujemy w kilka dni, także jesienią i zimą.

Jakie oferujemy domki drewniane w Kujawsko-Pomorskiem?

  • Domki w technologii szkieletowej. Wszystkie nasze domki drewniane (w Bydgoszczy, Toruniu, w całym woj. kujawsko-pomorskim) tworzymy w formie szkieletowej, kanadyjskiej. Taka konstrukcja jest solidna, ale jednocześnie tańsza niż wariant murowany i możliwa do montażu nawet w kilka dni.
  • Domki letniskowe i domki całoroczne. Tworzymy zarówno domki letniskowe (w tym także na działki ROD), jak i domki dobrze ocieplone i uszczelnione wraz z potrzebnymi instalacjami, przystosowane do użytkowania przez cały rok. Są to domki typowo rekreacyjne, przeznaczone do okresowego wypoczynku.
  • Domki bez pozwolenia na budowę. Naszą specjalnością są domki do 70 m², czyli o metrażu oraz wymiarach pozwalających na ich budowę tylko po uprzednim zgłoszeniu urzędnikom, bez ubiegania się o pozwolenie na budowę. To oszczędza czas i pieniądze! W domkach o takim metrażu bez trudu zmieści się kilka osób (są m.in. wyposażone w użytkową antresolę).
  • Altany, wiaty, drewutnie i inne. Tworzymy także przydomowe i ogrodowe konstrukcje drewniane: piękne altanki, domki narzędziowe, drewutnie, domki zabaw dla dzieci, a nawet drewniane wiaty garażowe. Wszystkie je wyróżnia wieloletnia trwałość, użyteczność i oryginalne walory wizualne.

Co wyróżnia nasze domki drewniane w Toruniu (Kujawsko-Pomorskiem)?

  • Przejrzysta wycena. Projekty naszych domków są już wycenione i ta cena się nie zmienia – przeglądając oferty na naszej stronie, zorientujesz się, ile konkretnie zapłacisz za dany domek. Wyceniliśmy także wszystkie dodatkowe opcje oraz uwzględniliśmy cennik modyfikacji projektów.
  • Możliwość modyfikacji. Każdy projekt domku możesz zmieniać zgodnie z potrzebami czy preferencjami. Dotyczy to m.in. układu pomieszczeń i rodzaju wykończenia czy wyposażenia. Oferujemy również możliwość indywidualnego zaprojektowania domku według wytycznych.
  • Solidne materiały. Wykorzystujemy drewno lite i klejone klasy C24 i typu BSH oraz KVH, pochodzące z lasów Polski i Skandynawii. To piękne drewno, które idealnie się spisuje w naszym klimacie: jest trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne, pękanie i odkształcenia. Na długo zachowuje nienaganny wygląd.
  • Kompleksowa usługa. Wspólnie dostosowujemy projekt, dostarczamy też niezbędne dokumenty i szkice do zgłoszenia budowy oraz przygotowujemy całą konstrukcję w naszym zakładzie. Elementy transportujemy i montujemy na działce. Na życzenie wykonujemy również instalację elektryczną, hydrauliczną czy grzewczą, a także pomagamy w przygotowaniu fundamentu. W przypadku większych domków przedstawiamy dokładny projekt wykonania wybranego rodzaju fundamentu, w przypadku mniejszych metraży możemy również pomóc osobiście w stworzeniu fundamentu punktowego z betonowych bloczków.
  • Bogactwo stylów. Tworzymy domki drewniane (Kujawsko-Pomorskie, cała Polska) w wielu różnych stylach – od tradycyjnych, przytulnych chatek (np. z góralskimi akcentami) po nowoczesne, minimalistyczne, przeszklone domki. Na pewno znajdziesz swój wymarzony projekt!