Domki drewniane Dolnośląskie

Mariusz, konsultant handlowy

+48 730 100 964

W Drewnolandii produkujemy i montujemy domki drewniane we Wrocławiu oraz w całym woj. dolnośląskim. W ofercie znajdziesz domki drewniane szkieletowe (kanadyjskie) o różnym metrażu i układzie, w kilku odmiennych stylach –  domki letniskowe oraz całoroczne, przystosowane do komfortowego użytkowania także w sezonie zimowym. Każdy projekt domku możesz dopasować do swoich potrzeb oraz preferencji. Domki są wycenione, a cenniki uwzględniają także koszt dodatków oraz elementów modyfikowanych.

Wyjątkową częścią naszej oferty są domki rekreacyjne o metrażu do 35 m², a od niedawna dzięki ustawie Polski Ład, także do 70 m², czyli niewymagające pozwolenia na budowę (zamiar budowy wystarczy zgłosić w urzędzie). Taki metraż pozwala użytkować domek nawet kilku osobom – oprócz sporej kuchni z salonem zapewniamy nawet dwie lub trzy sypialnie, wykorzystując np. antresolę!

Jakie tworzymy domki drewniane we Wrocławiu?

Od malutkich domków-altanek, przez letniskowe i całoroczne domy „na zgłoszenie” do 70 m2, po kilkupiętrowe konstrukcje, które pomieszczą kilkanaście osób. W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt zupełnie różnych projektów domków, które możesz dostosowywać do swoich potrzeb i preferencji!

  • Domki letniskowe. Małe drewniane domki w Dolnośląskiem, przeznaczone do okresowego wypoczynku w sezonie letnim, to propozycja na działki ROD, ale nie tylko! Lekkie i proste konstrukcje, z dużymi werandami czy gankami, są idealne do spędzania wakacji w bliskim otoczeniu przyrody!
  • Domki całoroczne. Domki drewniane w Dolnośląskiem tworzymy także w wariantach przystosowanych do okresowego mieszkania przez cały rok – czyli również w sezonie jesienno-zimowym. To konstrukcje skutecznie ocieplone, zaizolowane oraz wyposażone w niezbędne instalacje.
  • Domki na zgłoszenie. Domki niewymagające pozwolenia na budowę to taka nasza specjalność! Choć muszą mieć określone wymiary (do niedawna było to 35 m², od roku 2022 można z kolei zgłaszać również większe budynku, wciąż jednak nie przekraczające 70 m²), osiągnęliśmy perfekcję w urządzaniu ich pod kątem nawet wielu osób. Wykorzystujemy m.in. użytkową antresolę i… każdy centymetr! 
  • Altany, wiaty, drewutnie. Tworzymy również różne drewniane konstrukcje do ogrodu i przestrzeni przydomowej – piękne, ozdobne altany, praktyczne wiaty samochodowe, drewutnie i narzędziownie, a nawet domki zabaw dla dzieci. Niezwykłe wzornictwo i solidne wykonanie – to ich główne walory!

Czym wyróżniają się nasze domki drewniane?

Producent (Wrocław, Dolnośląskie) Drewnolandia to sprawdzona firma! Każdego roku realizujemy dziesiątki projektów, spełniając marzenia naszych Klientów! Co nas wyróżnia?

  • Różnorodność projektów. Nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt rozmaitych projektów domków drewnianych letniskowych i całorocznych. Zależy nam na tym, aby trafiać w różne gusty i upodobania. Mamy domki tradycyjne, m.in. inspirowane architekturą góralską, domki nowoczesne, minimalistyczne, jak również wyjątkowe konstrukcje łączące w sobie cechy kilku stylów.
  • Możliwość modyfikacji. Nasze drewniane domki w Dolnośląskiem mogą być dostosowywane do potrzeb zamawiających. Jeśli spodoba Ci się projekt, ale chciałbyś zmienić wymiar, układ, elementy wykończenia czy wyposażenia – nie ma problemu. Spełnimy Twoje oczekiwania!
  • Precyzyjna i stała wycena. Każdy projekt domku ma przypisaną stałą cenę i już teraz możesz zorientować się, ile zapłacisz za wymarzoną kwaterę. Ceny są jawne i precyzyjne – w opisie każdego domu, poza ceną „standardu” (która obejmuje m.in. stolarkę okienną i drzwiową, krycie, izolację, malowanie oraz impregnację), znajdziesz też cennik dodatków i różnych typów wykończenia  oraz wyposażenia.
  • Solidne materiały. Nasze domki drewniane we Wrocławiu i Dolnośląskiem tworzymy wyłącznie z drewna, a wykorzystujemy drewno lite klasy C24 oraz klejone (typu BSH, KVH), które pochodzi z lasów polskich i skandynawskich. Jest to drewno konstrukcyjne trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne, upływ czasu i uszkodzenia mechaniczne. Zachowuje swoje walory na dekady!
  • Od projektu po montaż. Przygotujemy projekt Twojego domku, stworzymy jego konstrukcję (w naszym zakładzie), a następnie przewieziemy elementy na Twoją działkę i w maksymalnie kilka dni zamontujemy domek. Otrzymasz od nas potrzebne do zgłoszenia budowy szkice i informacje. Oferujemy również możliwość przygotowania instalacji elektrycznej, hydraulicznej i grzewczej.