Domki drewniane Łódzkie

Mariusz, konsultant handlowy

+48 730 100 964

Szukasz rzetelnej firmy, która projektuje i buduje rekreacyjne domki drewniane w Łódzkiem? Właśnie ją znalazłeś – tworzymy domki letniskowe i całoroczne, w tym także te spełniające wymogi procedury „na zgłoszenie”, niewymagające pozwolenia na budowę. Co ważne, na zgłoszenie stawiać można domki nawet do 70 w podstawie, a po wyposażeniu w antresolę, dostępne miejsce jedynie się zwiększa. Wykorzystując technologię szkieletową, całą konstrukcję przygotowujemy w naszym zakładzie, a następnie montujemy domek na Twojej działce – już w maksymalnie kilka dni. W ofercie znajdziesz domki o różnym metrażu i w odmiennym stylu. Nasze projekty możesz modyfikować, m.in. zmieniać rozkład pomieszczeń czy wykończenie. 

Projekty są wycenione – w standardzie oraz z dodatkowymi elementami – już teraz możesz sprawdzić cenę i oszacować swój budżet. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły i zarezerwujemy termin montażu domku. Zapraszamy!Drewnolandia – domki drewniane, producent (Łódzkie)

Jesteśmy producentem domków drewnianych, który działa kompleksowo: projektuje, wykonuje i montuje. Całość prac powierzasz jednej firmie, dzięki czemu oszczędzasz czas, energię i pieniądze. Wszystko załatwimy zdalnie, a w umówionym terminie zjawimy się na miejscu z ekipą montażową. Ty możesz już przygotowywać się do pierwszej nocy w swoim prywatnym pensjonacie! Zbudujemy dla Ciebie m.in.:

  • domki letniskowe, czyli przystosowane typowo do wypoczynku w wiosenne i letnie miesiące, na działkę prywatną oraz ROD (zgodny z wytycznymi),
  • domki całoroczne, czyli domki rekreacyjne ocieplone, dobrze uszczelnione i z niezbędnymi instalacjami, przygotowane do wypoczynku także zimą,
  • domki „na zgłoszenie”, czyli o metrażu do 70 m² i takiej konstrukcji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, a jedynie zgłoszenia w urzędzie,
  • domki dla kilku osób, które pomimo niewielkiego metrażu pomieszczą salon z kuchnią, sypialnie i łazienkę, z użytkową antresolą i dużym tarasem,
  • domki w Twoim stylu, który wybierzesz spośród kilkudziesięciu projektów i dostosujesz do swoich preferencji, np. tradycyjne lub nowoczesne.

Co wyróżnia nasze domki drewniane w woj. łódzkim?

  • Przejrzysta wycena. Nasze domki drewniane (woj. łódzkie) są wycenione w standardzie (to stolarka okienna i drzwiowa, impregnacja, malowanie, krycie gontem, membrana dachowa i folia wiatroizolacyjna) oraz z dodatkowymi elementami wykończenia i wyposażenia. Już teraz możesz sprawdzić koszt!
  • Możliwość modyfikacji projektu. Dzięki różnym opcjom zmiany układu pomieszczeń oraz sposobu wykończenia i wyposażenia przystosujesz wybrany projekt domku do swoich potrzeb i preferencji bez konieczności zamawiania indywidualnego projektu, choć taki też możemy dla Ciebie przygotować.
  • Montaż w kilka dni. Nasze domki drewniane w woj. łódzkim produkujemy w technologii szkieletowej – wszystkie części konstrukcyjne przygotowujemy w naszym zakładzie, transportujemy je i montujemy na Twojej działce w jeden lub kilka dni! Montaż jest możliwy również w porze jesienno-zimowej. 

Ile kosztują domki drewniane w Łodzi?

Cennik domków jest dostępny w zakładce „Oferta”, a koszt wynika z wielu czynników. Proste domki-altany letniskowe kupisz już od kilkunastu tysięcy złotych, a całoroczne rekreacyjne od 80-90 tysięcy!