W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Jak przebiega proces realizacji projektu?

 • 1

  Poznajemy Twoje potrzeby i wymagania

  Najważniejsze, byś był zadowolony. Zrealizujemy nawet najtrudniejszy projekt i doradzimy na każdym etapie budowy. Stworzymy wspólną, jasną wizję, która wdrożona w życie zaspokoi Twoje potrzeby związane z jakością, bezpieczeństwem i szybkością realizacji.

  Etap 1
 • 2

  Tworzymy projekt i omawiamy jego szczegóły

  Przelewamy na papier Nasze wspólne przemyślenia, dobieramy najlepsze materiały i skupiamy uwagę na wszystkich, nawet najmniejszych detalach.

  Etap 2
 • 3

  Realizacja i kompletowanie elementów

  Wszystkie potrzebne materiały i elementy przygotowujemy w naszej pracowni, dzięki czemu nie zajmujemy przestrzeni Twojej działki czy ogrodu. Równolegle w tym samym czasie powstaje każdy podzespół Twojej realizacji.

  Etap 3
 • 4

  Transport na plac budowy

  Wszystkie elementy zostają spakowane i przetransportowane na plac budowy. Rozładunek i przygotowanie narzędzi to ostatni etap przed rozpoczęciem realizacji Twoich marzeń.

  Etap 4
 • 5

  Z przygotowanych materiałów stawiamy kompletną konstrukcję

  Zatrudniamy ekspertów, więc możesz się zrelaksować i obserwować, jak konstrukcja rośnie w oczach. Dzięki naszemu doświadczeniu projekt zrealizujemy w kilka chwil!

  Etap 5
 • 6

  Oddajemy realizację w Twoje ręce i świętujemy wspólny sukces :)

  To już koniec Twojego oczekiwania, a Naszej kolejnej udanej realizacji. Wiemy, że oferowane przez nas usługi to najwyższy poziom w swojej klasie, dlatego jesteśmy pewni swego - dla każdego projektu udzielimy minimum 3-letniej gwarancji - w końcu wiemy, co robimy :)

  Etap 6