W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Serwis

NOWE WARUNKI GWARANCJI!

Wszystkie konstrukcje Drewnolandii standardowo objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Niestandardowo jednak rozszerzyć można ją do 36, a nawet 48 miesięcy! A co najważniejsze – nie wydasz na to ani złotówki. Zainteresowany? Sprawdź jak to zrobić!

Gwarancja rozszerzona – 36 miesięcy

3-letnią gwarancję uzyskać możesz na dwa różne sposoby:

Sposób I – baner reklamowy

W dniu zakończenia prac montażowych na Twojej posesji, od pracowników Drewnolandii otrzymasz niewielki, estetyczny banner reklamowy do umieszczenia na ogrodzeniu działki, w widocznym dla przechodniów miejscu. Baner zostanie zabezpieczony opaską zaciskową z plombą producenta i będzie musiał pozostać na swoim miejscu przez cały czas obowiązywania gwarancji rozszerzonej.

Sposób II – podziel się opinią, pochwal realizacją!

Zależy nam na Twojej opinii na nasz temat, dlatego chcemy zachęcić Cię do wypełnienia krótkiej ankiety na temat naszej pracy oraz pozostawienia oceny za pośrednictwem Google. Chcielibyśmy także pokazać światu Twoją realizację. W tym celu potrzebujemy od Ciebie jej 10 fotografii – 5 sztuk wykonanych w trakcie montażu i kolejnych 5, już gotowej konstrukcji. Niekoniecznie natychmiast po jej budowie, jeżeli chcesz pochwalić się w pełni wykończoną konstrukcją, sfotografuj ją w chwili kiedy będzie już gotowa do użytku. Twoje fotografie trafią do zakładki „realizacje” na stronie www.drewnolandia.pl a także na firmowy profil na portalu Facebook.

Gwarancja rozszerzona – 48 miesięcy

4 lata spokojnego snu? Nic prostszego! Wystarczy, że skorzystasz z obydwóch sposobów rozszerzenia gwarancji opisanych w poprzednim punkcie. Skorzystaj z naszego banneru reklamowego oraz podziel się opinią i fotografiami, a 48-miesięczna gwarancja będzie Twoja!

Kontakt:

Adres email: kontakt@drewnolandia.pl
Czynny od wtorku do piątku w godzinach 8:00-16:00