W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
  • +48 533 262 731

  • kontakt@drewnolandia.pl

facebook

Drewnolandia w liczbach

Zadowolonych
klientów
Bieżące
realizacje
Wbitych
gwoździ :)

Zobacz krok po kroku jak powstają nasze konstrukcje:

Więcej o nas

Lubimy pracować z drewnem.

Lubimy też spełniać marzenia naszych klientów. Marzenia o pachnącym drewnianym domu, w którym oddycha się pełną piersią. Domu, który zimą otula ciepłem, a latem pozwala cieszyć się chłodem. A także marzenia o tarasie na poranną kawę i popułudniową drzemkę. O ogrodowej altance wypełnionej śmiechem gości i zapachem pysznych potraw. O wiacie, drewutni, narzędziowni – wszystkich drewnianych konstrukcjach, które zaspokajają zarówno potrzeby użytkowe, jak i estetyczne.

Drewno pozwala wypoczywać w kontakcie z naturą. Cieszy i dodaje uroku.

Szczególną wagę przykładamy do wykończenia i detali. To one nadają naszym wyrobom niepowtarzalny wygląd. To one sprawiają, że w rzeczywistości są one jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach...

Zostaliśmy laureatem prestiżowej nagrody Jakość Roku 2013.
W poprzednich edycjach konkursu nagrodę zdobywali m.in. Ceramika Paradyż, Orlen Oil, BEKO.

Chcieliśmy w tym miejscu podziękować naszym klientom, bo to dzięki waszym pozytywnym opiniom Firma Drewnolandia została zauważona i wyróżniona godłem Jakość Roku 2013.

Dziękujemy,
Drewnolandia


Jakość roku Laur klienta

Dlaczego my?

Jesteśmy uczciwi, rzetelni i terminowi. Wysoko cenimy profesjonalizm i jakość. Ale najważniejsze jest dla nas ludzkie podejście – zarówno do klientów, jak i współpracowników oraz dostawców. 

Zaczynaliśmy od altanek. Wiemy o nich wszystko. Mamy do nich ogromny sentyment. Stopniowo wprowadzaliśmy kolejne elementy, jak wiaty, drewutnie, tarasy, domki grillowe.

Jakiś czas temu rozszerzyliśmy naszą ofertę o kandyjskie domy szkieletowe i domy drewniane. Dosłownie oszaleliśmy na ich punkcie. Współpracujemy ze specjalistami, którzy przez lata tworzyli je w Kanadzie i w krajach skandynawskich.

Jako firma, mamy jasno określone cele. Wiemy co i jak robić, by oddać w Państwa ręce produkt najwyższej jakości.

Jakość

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych wyrobów. Starannie dobieramy materiały. Dbamy o każdy detal na etapie produkcji i montażu. Dzięki temu można się nimi cieszyć przez długie lata.

Doświadczenie

Już od 8 lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości konstrukcje drewniane. Czerpiemy z naszych doświadczeń oraz rodzinnych tradycji ciesielskich i stolarskich. A przy tym cały czas się rozwijamy.

Materiały

Z ogromną starannością dobieramy materiały do naszych konstrukcji. Wykorzystujemy tylko drewno certyfikowane klasy C30, specjalnie suszone i strugane. Zamawiamy je u dostawców, którym ufamy.