Nasze projekty - odwiedź nas | Drewnolandia

Odwiedź nas

Łukasz, konsultant handlowy

+48 790 500 966


Planujesz odwiedzić naszą ekspozycję? Zaplanuj ją dobrze!

Przed przyjazdem zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy z działem handlowym. Co prawda, wymagane jest to wyłącznie przy odwiedzinach w sobotę, gdy ekspozycja domków cieszy się największym zainteresowaniem, jednak również w pozostałych dniach warto umówić się na konkretną godzinę, co w sytuacji wystąpienia kolejki gwarantuje pierwszeństwo w kontakcie z handlowcem.

W jakich godzinach można nas odwiedzić?

Ekspozycja domków czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz w soboty (wyłącznie w okresie od marca do listopada) w godzinach 9.00 -14.00, proszę jednak mieć na uwadze, że biuro handlowe znajdujące się na terenie ekspozycji jest w stanie przyjąć ostatnich gości o godzinie 15:00 (poniedziałek-piątek) lub 13:00 (sobota). Warto mieć to na uwadze przy planowaniu wizyty, aby zdołali Państwo uzyskać wszystkie wymagane cele wizyty.

Ile czasu będzie potrzebne?

45-60 minut – w przypadku oględzin wszystkich domków dostępnych na ekspozycji i uzyskania zarówno porady technicznej jak i wszystkich niezbędnych informacji na temat procesu zamówienia. W tym czasie uda się również spisać wszystkie Państwa wymagania i wytyczne, na podstawie których przygotowana zostanie wycena, przesyłana potem pod wskazany adres e-mailowy.

90-120 minut – w przypadku oględzin wszystkich domków dostępnych na ekspozycji, przygotowania wyceny na miejscu a także uzupełnienia protokołu technicznego obejmującego wszystkie szczegóły zamówienia oraz podpisania umowy.

* - Ekspozycja firmowa oraz biuro handlowe - tutaj znajdą Państwo nie tylko kilka wybranych domków z oferty ale również pełen skład firmowych doradców handlowo-technicznych. Jeżeli prowadzili Państwo już z nami korespondencję lub rozmawiali telefonicznie i mają przydzielonego opiekuna zamówienia - tutaj będzie można go spotkać.  


Wancerzów - Ekspozycja firmowa
Umów się na odwiedziny: +48 533 262 731

Wancerzów - Ekspozycja firmowa*

Drewno w modzie istnieje jako jeden z najbardziej oryginalnych materiałów budowlanych. By się o tym przekonać, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą. Specjalnie dla Państwa tworzymy wygodne, ciepłe wnętrza - drewniane domki letniskowe i całoroczne, a także funkcjonalne altanki ogrodowe, pergole, chatki dla dzieci i domki grillowe, które niewątpliwie stanowią efektowną ozdobę ogrodu.

Stawiamy wyjątkowe drewniane domki...

W zależności od Państwa upodobań, budujemy przytulne domki letniskowe i przestronne drewniane domy całoroczne. Słyniemy także z pięknych domków dla dzieci i niezwykłych domków grillowych. Jeśli szukasz domku na działkę lub chcesz zbudować drewniany dom – zgłoś się do nas.

Przyjdź i zobacz nasze ekspozycje w kilku wybranych miejscach - zachęcamy do obejrzenia kolekcji naszych domów w naturalnych warunkach. Jeśli lubią Państwo regionalne domy - proponujemy całoroczne domy drewniane stylizowane na góralskie. Jeżeli chcecie postawić na działce niewielki domek – mamy różnorodną ofertę domków letniskowych. Szybko, tanio i solidnie, a efekt będzie "murowany"!

... i z drewna budujemy urocze altanki

Proponujemy, aby zwrócili Państwo uwagę także na wygodne drewniane altany i pergole ogrodowe. Altanki są wspaniałym miejscem do odpoczynku i posiłku na świeżym powietrzu. Chętnie zaprezentujemy najładniejsze drewniane altanki – je również można obejrzeć w sześciu dogodnych lokalizacjach w Polsce. Są dostępne w kilku wymiarach i kształtach - zależnie od potrzeb gospodarzy oraz liczby gości. W altance można odpocząć od słońca w upalny dzień i schronić się przed deszczem.

Typowa altana ogrodowa jest zadaszona, choć częściowo przepuszcza światło słoneczne. Solidny dach na słupach nośnych i drewniana podłoga z desek zapewnią trwałą i stabilną konstrukcję. Warto zobaczyć to na własne oczy!