O nas - Drewnolandia

O nas

Łukasz, konsultant handlowy

+48 790 500 966

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Polecam firmę Drewnolandia, która wykonała dla mnie domek całoroczny Igor. Wszystko sprawnie, solidnie i w terminie. Ekipa montażystów na piątkę.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z domku wykonanego przez firmę Drewnolandia. Domek został wykonany zgodnie z projektem i w terminie. Cały montaż przebiegał bardzo sprwnie i szybko, domek stanął w jeden dzień. Konstrukcja solidna, wnętrze funkcjonalne. Całość prezentuje się pięknie. Profesjonalne podejscie firmy do klienta, bardzo miła obsługa, na każdym etapie realizacji otrzymaliśmy wyczerpujące informacje dot. projektu domku. Serdecznie polecamy firmę Drewnolandia

Wyobrażałem sobie że będzie więcej do zwiedzania ale to co chciałem przed zakupem domku zobaczyć zobaczyłem poradę też dostałem na miejscu było dobrze

Z całego serca polecamy firmę Drewnolandia! Nie ma na rynku w Polsce tak dobrej firmy.Pomogli nam spełnić marzenie w postaci drewnianego domku którym jest Amadeusz IV. Kontakt z firmą 10/10, ekipa monterska 10/10 pozdrawiamy ekipę :) wykonanie 10/10 całokształt realizacji marzenia 10/10 😊

Szanowni Państwo jeśli sobie tak uprzejmie wymieniamy zdanie na temat prac monterskich i naszych marzeń o domku (rozumiem, że wnikliwie przeanalizowali Państwo nasze maile w tej kwestii) to pragnę zauważyć, że Państwa opinia wydana jedynie na podstawie naszego zdjęcia jest raczej chybiona ponieważ na zdjęciu z montażu (z grudnia) deska, która Państwa zdaniem "jest źle pomalowana" jest zdecydowanie dobrze pomalowana i nie odbiega od koloru pozostałych desek. Więc ten biały kolor (osad?) powstał zdecydowanie później. Wystające śruby jeśli się zdarzy nie trafić wyjmuje się i ponownie wbija we właściwe miejsce (oczywiście jeżeli komuś zależy na jakości wykonania) Jednak poddam to Państwa osobistej ocenie w kwietniu, na którą w takiej sytuacji czekam niecierpliwie.

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.