O nas - Drewnolandia

O nas

Łukasz
Łukasz, opiekun klienta

+48 790 500 966

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Krótki zwięzły tekst przedstawiający firmę. Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem wykonawcy wymarzonego przez nas domku letniskowego. Wybór padł na "Drewnolandię" i to był "strzał w dziesiątkę". Domek i altana są prześliczne. Jesteśmy pełni podziwu dla sprawności ekip montujących konstrukcje. Punktualnie o 8.30 10l utego 2020 na naszej działce pojawiły się cztery samochody dostawcze z gotowymi do montażu elementami.Panowie byli bardzo zgrani i pracowicie od rana do zmierzchu montowali domek. Altanę postawili dosłownie w dwie godziny. Jesteśmy tym bardziej pod wrażeniem, gdyż nie sprzyjała pogoda. Nad Polską przechodził wtedy orkan Sabina, mocno wiało i dokuczały przelotne (na szczęście) deszcze, nie obyło się także bez gradobicia. Panowie nie zważając na niesprzyjającą aurę sprawnie montowali domek. Słowa uznania należą się także ekipom montującym instalację hydrauliczną i elektryczną w domku. Instalacje zostały położone błyskawicznie, widać,że panowie mają ogromne doświadczenie. Pod wrażeniem byli także nasi sąsiedzi. Wszyscy się dziwili, że w przeciągu niespełna czterech dni na naszej działce pojawiła się altana i domek Wiktor IV. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę "Drewnolandia"

Jesteśmy zadowoleni z domku. Spełnił nasze oczekiwania. Zakup, transport i montaż wykonane przez Drewnolandię przebiegły bardzo sprawnie. Całość została zmontowana w dwa dni. Trzeci poświęcono na poprawki i usunięcie niewielkich wad przez nas wskazanych. Fundament, docieplenie, wykończenie ścian wewnętrznych wykonaliśmy we własnym zakresie. Polecamy domek Julian wszystkim, którzy chcą sami zagospodarować wnętrze do swoich potrzeb. Jolanta & Krzysztof

Bardzo się cieszę, że ostatecznie wybrałem "Drewnolandię" do realizacji wymarzonego przez nas domku letniskowego. Przyznam, że od pierwszego spotkania z firmą aż do zakończenia prac montażowych byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania pracowników firmy. Nie wierzyłem, że zbudowanie takiej konstrukcji może być wykonane w tak krótkim czasie. Domek jednak stanął w 3 dni - wywarło to na mnie ogromne wrażenie. Na uwagę zasługuje staranność wykonania oraz otwartość ekipy montującej, na wszelkie zgłaszane uwagi. Mam ogromną nadzieję, graniczącą z pewnością, że domek będzie nas cieszył przez długie lata.

DREWNOLANDIA.PL / AMADEUSZ V / ROD PRZYJAŹŃ Bytom / Pażdziernik 2019r . Pierwszy krok. od dłuższego czasu szukaliśmy wykonawcę domku naszych marzeń na naszej działce ROD PRZYJAŹŃ w Bytomiu to był naprawdę przypadek Drewnolandia .pl , po pierwszej rozmowie oraz pierwszej wiadomości ze strony Pana Norberta stwierdziliśmy że to jest to , interesujące konkretne rozmowy ekspresowe przesyłanie projektu wraz ze wstępną wyceną , na bieżąco można zmieniać projekt z automatyczną odpowiedzią lub zmianą wyceny .Po finalizacji projektu zostaliśmy przekierowani do Pani Ani i znowu świetny kontakt , przemiłe konkretne rozmowy rozwiązywanie każdej zagwozdki telefonicznie . Jeżeli wpadliśmy w ostatniej chwili na jakieś zmiany Pani Ania stawała na wysokości zadania . Po wykonaniu z mojej strony wylewki i punków pod dom zostaliśmy skierowani do Pana Macieja to już ostatni tzn punkt działu technicznego przed montażem prowadzenie ostatecznych rozmów uzgodnienia dnia montażu i przesyłanie zdjęć i tutaj również konkrety i super kontakt . Drugi krok . Zgodnie z wcześniejszym uzgodnieniem daty i godziny przyjazdu przyszła ta chwila przyjechali Panowie z domem , od dzień dobry - montaż trwał bardzo fachowo i ekspresowo , bardzo mili fachowcy każdy z ekipy wiedział co ma robić i jak ma robić , i znowu trafiam na super fachowców , i po montażu dziękuję Panowie . Trzeci krok . Zachwyt . dziękujemy i pozdrawiamy Małgosia @ Robert

I highly recommend this company to anyone looking for a holiday summer cabin in Poland. The people in the office provide a very professional service and help to make your visions of your dream house a reality. I am totally satisfied with the end product after months of communication with the friendly Drewnolandia staff.

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.