O nas - Drewnolandia

O nas

Maciej
Maciej, opiekun klienta

+48 533 262 731

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Krótki zwięzły tekst przedstawiający firmę. Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Z szerokiej gamy ofert w Internecie wybrałem z żoną Firmę Drewnolandia i domek letniskowy Wiktor IV, ponieważ wyróżniała się szybkością i kompletnością wykonania domku, jego tradycyjnym wyglądem i antresolą. I rzeczywiście wszystkie roboty, tj. budowa domku, instalacje elektryczne i hydrauliczne, montaż kozy i komina modułowego zostały wykonane w umówionym terminie, przez 4 dni, mimo pandemii i związanych z nią ograniczeń. Ekipa montażowa nie spóźniła się nawet o przysłowiową minutę. Domek prezentuje się pięknie wewnątrz i z zewnątrz, budząc już w trakcie budowy zainteresowanie i podziw. Szczególne podziękowania należą się Panu Marcinowi Płóciennikowi, opiekunowi z ramienia Firmy, za Jego fachowość w doradztwie, cierpliwość i natychmiastowe wprowadzanie zmian do projektu, zgodnie z moimi życzeniami. Wszystkim zainteresowanym budową domku letniskowego polecam Drewnolandię, jako rzetelnego i terminowego wykonawcę. Włodzimierz Markiewicz

Bardzo się cieszę ze wybrałem "Drewnolandię" do realizacji wybranego przez nas domku letniskowego. Janusz z tarasem. Ekipa monterska pojawiła się sie zgodnie z wcześniej uzgodniona data i godziną, montaż trwał bardzo fachowo i ekspresowo(5 dni,) bardzo mili fachowcy każdy z ekipy wiedział, co ma robić . Jesteśmy z zona zadowoleni z domku. Spełnił nasze oczekiwania. Zakup, transport i montaż wykonane przez Drewnolandię przebiegły bardzo sprawnie.Firma godna polecenia. Domek Janusz stanął na naszej działce w obiecanym terminie i bez żadnych problemów. Współpraca od dnia zamówienia po dzień montażu przebiegała profesjonalnie. Z czystym sumieniem polecamy.

Obecnie na rynku znajduje się wiele firm budujących domki szkieletowe. DREWNOLANDIĘ wybraliśmy dlatego że mają dość dużą własną ekspozycję i mogliśmy sobie obejrzeć jak takie domki wyglądają w rzeczywistości. Od samego początku współpraca z firmą układała się bardzo dobrze. Prowadzący nasz projekt p. Maciek od podpisania umowy w listopadzie aż do rozpoczęcia budowy w kwietniu odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości oraz nanosił zmiany na wybrany wcześniej przez nas projekt domku AMADEUSZ V. Ekipa montażowa zjawiła się na miejscu w wyznaczonym terminie i punktualnie 8.30.Domek stawiany był na ogródkach działkowych więc kierowcy musieli się trochę natrudzić ale udało się i nie trzeba było nosić materiału ręcznie. Później to już była sama przyjemność patrzeć jak chłopaki sprawnie montują kolejne elementy domu by po dwóch dniach cieszyć się naszym wymarzonym domkiem. Gorąco polecam.

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem wykonawcy wymarzonego przez nas domku letniskowego. Wybór padł na "Drewnolandię" i to był "strzał w dziesiątkę". Domek i altana są prześliczne. Jesteśmy pełni podziwu dla sprawności ekip montujących konstrukcje. Punktualnie o 8.30 10l utego 2020 na naszej działce pojawiły się cztery samochody dostawcze z gotowymi do montażu elementami.Panowie byli bardzo zgrani i pracowicie od rana do zmierzchu montowali domek. Altanę postawili dosłownie w dwie godziny. Jesteśmy tym bardziej pod wrażeniem, gdyż nie sprzyjała pogoda. Nad Polską przechodził wtedy orkan Sabina, mocno wiało i dokuczały przelotne (na szczęście) deszcze, nie obyło się także bez gradobicia. Panowie nie zważając na niesprzyjającą aurę sprawnie montowali domek. Słowa uznania należą się także ekipom montującym instalację hydrauliczną i elektryczną w domku. Instalacje zostały położone błyskawicznie, widać,że panowie mają ogromne doświadczenie. Pod wrażeniem byli także nasi sąsiedzi. Wszyscy się dziwili, że w przeciągu niespełna czterech dni na naszej działce pojawiła się altana i domek Wiktor IV. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę "Drewnolandia"

I highly recommend this company to anyone looking for a holiday summer cabin in Poland. The people in the office provide a very professional service and help to make your visions of your dream house a reality. I am totally satisfied with the end product after months of communication with the friendly Drewnolandia staff.

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.