O nas - Drewnolandia

O nas

Marcin, konsultant handlowy

+48 698 104 824

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Krótki zwięzły tekst przedstawiający firmę. Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Polecam gorąco firmę drewnolandia. Współpraca gładka i przyjemna. Nie da się do niczego przyczepić.

Z całego serca polecamy firmę Drewnolandia! Nie ma na rynku w Polsce tak dobrej firmy.Pomogli nam spełnić marzenie w postaci drewnianego domku którym jest Amadeusz IV. Kontakt z firmą 10/10, ekipa monterska 10/10 pozdrawiamy ekipę :) wykonanie 10/10 całokształt realizacji marzenia 10/10 😊

Szanowni Państwo jeśli sobie tak uprzejmie wymieniamy zdanie na temat prac monterskich i naszych marzeń o domku (rozumiem, że wnikliwie przeanalizowali Państwo nasze maile w tej kwestii) to pragnę zauważyć, że Państwa opinia wydana jedynie na podstawie naszego zdjęcia jest raczej chybiona ponieważ na zdjęciu z montażu (z grudnia) deska, która Państwa zdaniem "jest źle pomalowana" jest zdecydowanie dobrze pomalowana i nie odbiega od koloru pozostałych desek. Więc ten biały kolor (osad?) powstał zdecydowanie później. Wystające śruby jeśli się zdarzy nie trafić wyjmuje się i ponownie wbija we właściwe miejsce (oczywiście jeżeli komuś zależy na jakości wykonania) Jednak poddam to Państwa osobistej ocenie w kwietniu, na którą w takiej sytuacji czekam niecierpliwie.

Zanim trafiliśmy do Drewnolandii przeszukaliśmy cały internet w celu znalezienia wykonawcy, któremu będzie można w pełni zaufać w tak ważnej kwestii jak budowa domku. Nie byliśmy zdecydowani na żadną z firm, aż do momentu, gdy nasi znajomi podjęli decyzję i zamówili w Drewnolandii WIktora IV. Był fantastycznie zaprojektowany, wykonany i w naszym finansowym zasięgu. Tamtego dnia zapadała decyzja: tylko Drewnolandia. Kontakt z marketingiem przy ustalaniu szczegółów zamówienia był bardzo konkretny i bezproblemowy. Po zaakceptowaniu wszystkich wytycznych w cztery dni (z planowanych pięciu) stanął nasz Amadeusz V z pełnym poddaszem i werandą. Ekipa monterska w 3 godziny od rozpoczęcia prac postawiła wszystkie ściany, położyła podłogi i zaczęła montować dach! Byliśmy w szoku, bo opuściliśmy plac budowy tylko na chwilę! Wszystkie elementy domku są idealnie spasowane, wszystkie okna szczelne, okiennice bardzo dobrze osadzone. Fantastycznie prezentują się też schody zabiegowe z poręczą. Wszystko w jasnym, czystym drewnie. Panowie z ekipy absolutnie i totalnie bezproblemowi, cisi, spokojni i skupieni na pracy. Gdyby takimi pracownikami stała Polska mielibyśmy tutaj druga Japonię ;-)) Jeśli trafiłaś/trafiłeś tutaj, bo szukasz wykonawcy swojego wymarzonego domku, a od przeglądania ofert bolą cię plecy i oczy... odetchnij. Masz to za sobą. Właśnie znaleźliście idealnego wykonawcę! Pozdrawiamy!

Firma Drewnolandia wykonała dla nas domek całoroczny Wiktor IV. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu finalnego. Profesjonalna obsługa na każdym etapie , panowie z ekipy montażowej bardzo kulturalni i pomocni. Miła i wręcz pozytywnie zaskakująca odmiana od innych ekip i firm budowlanych, z którymi miałam "przyjemność" współpracować wcześniej. Gorąco wszystkim polecam!

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.