O nas - Drewnolandia

O nas

Maciej, konsultant handlowy

+48 533 262 731

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Krótki zwięzły tekst przedstawiający firmę. Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Szanowni Państwo jeśli sobie tak uprzejmie wymieniamy zdanie na temat prac monterskich i naszych marzeń o domku (rozumiem, że wnikliwie przeanalizowali Państwo nasze maile w tej kwestii) to pragnę zauważyć, że Państwa opinia wydana jedynie na podstawie naszego zdjęcia jest raczej chybiona ponieważ na zdjęciu z montażu (z grudnia) deska, która Państwa zdaniem "jest źle pomalowana" jest zdecydowanie dobrze pomalowana i nie odbiega od koloru pozostałych desek. Więc ten biały kolor (osad?) powstał zdecydowanie później. Wystające śruby jeśli się zdarzy nie trafić wyjmuje się i ponownie wbija we właściwe miejsce (oczywiście jeżeli komuś zależy na jakości wykonania) Jednak poddam to Państwa osobistej ocenie w kwietniu, na którą w takiej sytuacji czekam niecierpliwie.

Zanim trafiliśmy do Drewnolandii przeszukaliśmy cały internet w celu znalezienia wykonawcy, któremu będzie można w pełni zaufać w tak ważnej kwestii jak budowa domku. Nie byliśmy zdecydowani na żadną z firm, aż do momentu, gdy nasi znajomi podjęli decyzję i zamówili w Drewnolandii WIktora IV. Był fantastycznie zaprojektowany, wykonany i w naszym finansowym zasięgu. Tamtego dnia zapadała decyzja: tylko Drewnolandia. Kontakt z marketingiem przy ustalaniu szczegółów zamówienia był bardzo konkretny i bezproblemowy. Po zaakceptowaniu wszystkich wytycznych w cztery dni (z planowanych pięciu) stanął nasz Amadeusz V z pełnym poddaszem i werandą. Ekipa monterska w 3 godziny od rozpoczęcia prac postawiła wszystkie ściany, położyła podłogi i zaczęła montować dach! Byliśmy w szoku, bo opuściliśmy plac budowy tylko na chwilę! Wszystkie elementy domku są idealnie spasowane, wszystkie okna szczelne, okiennice bardzo dobrze osadzone. Fantastycznie prezentują się też schody zabiegowe z poręczą. Wszystko w jasnym, czystym drewnie. Panowie z ekipy absolutnie i totalnie bezproblemowi, cisi, spokojni i skupieni na pracy. Gdyby takimi pracownikami stała Polska mielibyśmy tutaj druga Japonię ;-)) Jeśli trafiłaś/trafiłeś tutaj, bo szukasz wykonawcy swojego wymarzonego domku, a od przeglądania ofert bolą cię plecy i oczy... odetchnij. Masz to za sobą. Właśnie znaleźliście idealnego wykonawcę! Pozdrawiamy!

Firma Drewnolandia wykonała dla nas domek całoroczny Wiktor IV. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu finalnego. Profesjonalna obsługa na każdym etapie , panowie z ekipy montażowej bardzo kulturalni i pomocni. Miła i wręcz pozytywnie zaskakująca odmiana od innych ekip i firm budowlanych, z którymi miałam "przyjemność" współpracować wcześniej. Gorąco wszystkim polecam!

Drewnolandia wykonywała dla mnie domek rekreacyjny, bardzo profesjonalna firma, współpraca perfekcyjna zarówno przed montażem jak i w trakcie montażu, wysoka jakość usług, życzliwi pracownicy błyskawicznie odpowiadają na wszelkie pytania, terminowość bez zarzutów, oby tylko takie firmy były na naszym rynku, współpraca z tą firmą to przyjemność, gorąco golecam !!!!!!!

Korzystając z możliwości jaką daje internet, szukając producenta drewnianych domków na miarę naszych potrzeb, zdecydowaliśmy się na ofertę firmy Drewnolandia. Dlaczego? Chcieliśmy mieć jak najszybciej własny mały domek solidnej jakości za rozsądną cenę. Kryteria wyboru padły na Drewnolandię i nie żałujemy, bo nasze odczucia odnośnie wykonawcy okazały się trafione. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z tą Firmą. Już od momentu wysłania zapytania ofertowego zostaliśmy potraktowani rzeczowo, dzięki czemu zdecydowaliśmy się od razu na realizację domku w Drewnolandii. Naszym opiekunem handlowym był Pan Marcin, który wpierw oprowadził nas po ekspozycji domków, a następnie doradzając w wyborze wychodził naprzeciw naszym oczekiwaniom odnośnie układu pomieszczeń, okien, drzwi, koloru itp. Panowie z ekipy budowlanej zaś z marszu przystąpili do pracy i nasz domek rósł w okamgnieniu. Dziękujemy wszystkim pracownikom Drewnolandii za sprawną realizację naszego domku. Jesteśmy z niego zadowoleni, spełnia nasze oczekiwania. Domek został wykonany szybko i solidnie, prezentuje się bardzo ładnie, budzi podziw sąsiadów, a nawet przypadkowych osób przechodzących czy przejeżdżających obok naszej działki, które zagadują nas o szczegóły i wykonawcę. Podczas ostatnich gorących letnich dni wewnątrz domku panował przyjemny chłód, natomiast nasze obawy odnośnie intensywnych opadów deszczu okazały się bezzasadne - nie ma najmniejszych przecieków. Będziemy polecać Państwa firmę zainteresowanym osobom. Jako producent domków drewnianych firma jest: - rzetelna - dokładna - terminowa - konkretna…, jednym słowem PROFESJONALNA. Polecamy Ula i Krzysiek

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.