W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Drewnolandia w liczbach

Zadowolonych
klientów
Bieżące
realizacje
Wbitych
gwoździ :)

Zobacz krok po kroku jak powstają nasze konstrukcje:

Praca z drewnem to nasza pasja

Lubimy pracować z drewnem i spełniać marzenia naszych klientów. Marzenia o pachnącym drewnianym domu letniskowym, w którym oddycha się pełną piersią. Domu z drewna, który zimą otula ciepłem, a latem pozwala cieszyć się chłodem. A także marzenia o drewnianym tarasie na poranną kawę i popołudniową drzemkę. O altanie ogrodowej z drewna, wypełnionej śmiechem gości i zapachem pysznych potraw. O wiacie, drewutni, narzędziowni – wszystkich drewnianych konstrukcjach, które zaspokajają zarówno potrzeby użytkowe, jak i estetyczne.

Dbamy o każdy szczegół naszych realizacji

Drewno pozwala wypoczywać w kontakcie z naturą. Cieszy i dodaje uroku. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na produkcję domków, altan i tarasów z drewna. Szczególną wagę przykładamy do wykończenia i detali. To one nadają naszym domkom i altanom niepowtarzalny wygląd. Dbałość o szczegóły sprawia, że nasze produkcje są w rzeczywistości jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. Chcemy, żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszych usług, dlatego dbamy o korzystne ceny dla naszych klientów.

Niezawodny producent domków letniskowych

Na swoim koncie mamy wiele nagród i jeszcze więcej zadowolonych klientów. Zostaliśmy laureatem prestiżowej nagrody Jakość Roku 2013. W poprzednich edycjach konkursu nagrodę zdobywali m.in. Ceramika Paradyż, Orlen Oil, BEKO.

Chcieliśmy w tym miejscu podziękować naszym klientom, bo to dzięki Waszym pozytywnym opiniom Firma Drewnolandia została zauważona i wyróżniona godłem Jakość Roku 2013.

Dziękujemy,
Drewnolandia


Jakość roku Laur klienta

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na drewniane produkcje?

Drewnolandia to uczciwy, rzetelny i terminowy producent domków, altan ogrodowych i innych konstrukcji drewnianych. Wysoko cenimy sobie profesjonalizm i jakość naszych produktów. Najważniejsze jest dla nas ludzkie podejście – zarówno do klientów, jak i współpracowników oraz dostawców. Naszą przygodę z drewnianymi konstrukcjami zaczynaliśmy od altanek ogrodowych. Wiemy o nich wszystko i mamy do nich ogromny sentyment. Wraz ze wzrostem naszego doświadczenia, stopniowo wprowadzaliśmy kolejne elementy, takie jak wiaty, drewutnie, tarasy i w końcu domki letniskowe oraz całoroczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!

Jakiś czas temu rozszerzyliśmy naszą ofertę o kandyjskie domy szkieletowe i domy drewniane. Dosłownie oszaleliśmy na ich punkcie. Współpracujemy ze specjalistami, którzy przez lata tworzyli je w Kanadzie i w krajach skandynawskich.

Jako firma, mamy jasno określone cele. Wiemy co i jak robić, by oddać w Państwa ręce produkt najwyższej jakości.

Jakość

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych wyrobów. Starannie dobieramy materiały. Dbamy o każdy detal na etapie produkcji i montażu. Dzięki temu można się nimi cieszyć przez długie lata.

Doświadczenie

Już od 8 lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości konstrukcje drewniane. Czerpiemy z naszych doświadczeń oraz rodzinnych tradycji ciesielskich i stolarskich. A przy tym cały czas się rozwijamy.

Materiały

Z ogromną starannością dobieramy materiały do naszych konstrukcji. Wykorzystujemy tylko drewno certyfikowane klasy C30, specjalnie suszone i strugane. Zamawiamy je u dostawców, którym ufamy.