O nas - Drewnolandia

O nas

Marcin, konsultant handlowy

+48 698 104 824

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Chciałam serdecznie podziękować za profesjonalne podejście i wybudowanie naszego ślicznego domku. Ekipa pracowała bardzo sprawnie i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że taki domek powstał w tak krótkim czasie. Budowaliśmy domek Amadeusz V w wersji całorocznej - wszystko przebiegło bardzo sprawnie i mogę śmiało polecić Drewnolandię innym osobom, które myślą o budowie drewnianego domku.

Firma Drewnolandia wykonała dla nas domek w wersji całorocznej Wiktor IV. Od samego początku byliśmy zaskoczeni profesjonalną obsługą klienta, zaczynając od kontaktu z opiekunem umowy a kończąc na montażu. Ekipa montażowa zjawiła się punktualnie w dniu rozpoczęcia prac. Sąsiedzi byli zachwyceni kulturą pracy - brak wulgaryzmów, hałasu oraz prędkością działania . Panowie po zakończonym montażu zostawili po sobie porządek. Przewidywany czas na budowę domku to 5 dni, a udało się postawić ocieplony, z pełną instalacją elektryczną i hydrauliczną w zaledwie 3 dni. Izolacja w jest szczelna, koza ogrzewa cały domek w chłodne dni, i dodatkowo drewno w środku pięknie pachnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, za realizację naszego domku marzeń :)

Bardzo polecam firmę! Na razie postawiliśmy domek Amadeusz V z modyfikacjami, trochę wydziwiałam, opiekun zamówienia mega cierpliwy, błyskawiczny kontakt mailowy. Ekipa montująca fantastyczna, na moje pytanie czy da się coś zmienić na miejscu to usłyszałam odpowiedź "A czemu ma się nie dać?" I jest wszystko jak sobie wymyśliłam. W 4 dni panowie postawili ocieplony domek z instalacją elektryczną i hydrauliczną z bojlerem i domek grillowy z rusztem! Wszystko jest pięknie wykończone. Teraz czekamy na kolejny, również podzielę się zdjęciami. Jeśli się wahacie czy podejmować współpracę z Drewnolandią to my zdecydowanie polecamy!

Dobry kontakt. Rzeczowe i profesjonalne podejście do klienta. Dobry system podziału opłaty za domek. Wykonanie ekspresowe, ekipa sprawna i zorganizowana. Jakość montażu na mocne 4+. Trzeba zwrócić uwagę na dodatkowe okno bo w standardzie jest otwierane inaczej niż pozostałe - nie zwróciłem uwagi i tak zostało. Po kilku tygodniach trzeba domalowac połączenia desek elewacyjnych bo się kurczą i wychodzi niezaimpregnowane - ale dostaje się puszkę impregnatu w kolorze. Ogolnie bardzo polecam. :-)

Drewnolandia to miejsce w którym przede wszystkim znajdziecie to o czym marzycie :-) Po zatem są tam ludzie którzy poświęcą Wam dużo swojego cennego czasu, fachowo doradzą i pomogą w każdej kwestii związanej z budową Waszego wymarzonego drewnianego domku.

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.