O nas - Drewnolandia

O nas

Maciej
Maciej, opiekun klienta

+48 533 262 731

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Krótki zwięzły tekst przedstawiający firmę. Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Brak opóźnień w realizacji zamówienia, szybka i profesjonalna reakcja na wszelkie zapytania, wątpliwości, efekt końcowy bardzo przyjemny dla oka, piękny domek w którym, mam nadzieję, spędzę wiele, niezapomnianych chwil, polecam wszystkim ekipę Drewnolandii

Firma Drewnolandia jako jedyna miała w swojej ofercie (którą znaleźliśmy) domek który spełniał nasze wymagania i specyficzne warunki zabudowy. Projekt mogliśmy zmodyfikować wedle naszego uznania. Opieka od złożenia zapytania aż do postawienia domku była na najwyższym poziomie. Po początkowych trudnościach z transportem, niezależnych od Firmy, Firma stanęła na wysokości zadania i nasz wymarzony domek Wiktor 8x4 stanął na działce. Ekipy montażowe były zgrane i wiedziały co mają robić. Petarda ;)

Drewnolandię wybraliśmy ze względu na kompleksowość usługi oraz stosunkowo niewielką odległość ekspozycji oraz biura od naszej działki (niecałe 50 km). Zależało nam na możliwości obejrzenia przykładowych domków osobiście – nie lubię kupowania „kota w worku” :-) Po wizycie w biurze i rozmowie z doradcą (Pan Maciej) oraz szczegółowym zapoznaniu się z całą ekspozycją dostępną w Wancerzowie, podjęliśmy decyzję o złożeniu zamówienia. Firma bez problemu dostosowała wybrany przez nas projekt do wymogów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i wydanych warunków zabudowy oraz uwzględniła nasze życzenia co do konstrukcji domku okazując nam wiele cierpliwości i uwagi na etapie uzgodnień (podniesienie ścian kolankowych do 160 cm, zamiana dachu jednospadowego na dwuspadowy o określonym kącie nachylenia, inne rozmieszczenie okien na piętrze, wzmocnione drzwi wejściowe, itp.) Domek przyjechał w elementach, które ekipa montażowa poskładała w całość już pierwszego dnia – to tempo bardzo nas zaskoczyło, zwłaszcza, że prace rozpoczęto w ulewnym deszczu. Montaż zakończył się 5 dnia po południu. Sprawna, wesoła ekipa montażowa, wyposażona w profesjonalne narzędzia. Polecam wszystkim wybrane przez nas rozwiązanie podniesienia ścian kolankowych, dzięki czemu pomieszczenia na piętrze zyskały przestrzeń i w efekcie niepozornie wyglądający z zewnątrz domek oferuje niemal 70 m2 powierzchni użytkowej. Cena odpowiednia do otrzymanego produktu. Realizowaliśmy domek Mirosław1 z tarasem, w środku bez zmian, z zewnątrz zmodyfikowany. Serdecznie polecam.

Obecnie na rynku znajduje się wiele firm budujących domki szkieletowe. DREWNOLANDIĘ wybraliśmy dlatego że mają dość dużą własną ekspozycję i mogliśmy sobie obejrzeć jak takie domki wyglądają w rzeczywistości. Od samego początku współpraca z firmą układała się bardzo dobrze. Prowadzący nasz projekt p. Maciek od podpisania umowy w listopadzie aż do rozpoczęcia budowy w kwietniu odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości oraz nanosił zmiany na wybrany wcześniej przez nas projekt domku AMADEUSZ V. Ekipa montażowa zjawiła się na miejscu w wyznaczonym terminie i punktualnie 8.30.Domek stawiany był na ogródkach działkowych więc kierowcy musieli się trochę natrudzić ale udało się i nie trzeba było nosić materiału ręcznie. Później to już była sama przyjemność patrzeć jak chłopaki sprawnie montują kolejne elementy domu by po dwóch dniach cieszyć się naszym wymarzonym domkiem. Gorąco polecam.

I highly recommend this company to anyone looking for a holiday summer cabin in Poland. The people in the office provide a very professional service and help to make your visions of your dream house a reality. I am totally satisfied with the end product after months of communication with the friendly Drewnolandia staff.

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.