O nas - Drewnolandia

O nas

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Serdeczne chciałbym polecić firmę Drewnolandia, która postawiła nasz wymarzony domek który w ofercie nazywa się Janusz z tarasem. Wszystko zostało wykonane zgodnie z zamówieniem tak jak sobie życzyliśmy w korespondencji e-mailowej. Tu z góry chciałbym podziękować Pani Ani G. za miłą obsługę, i korzystając z okazji chciałbym również podziękować calej ekipie firmy Drewnolandia. Jakość użytych materiałów i wykonanie domku jest na bardzo wysokim poziomie. Montaż domku odbył się w wyznaczonym terminie i nawet co do ustalonej godziny byliśmy mile zaskoczeni 😀. A jeszcze bardziej byliśmy pod wrażeniem bardzo dobrej organizacji pracy ekipy. Montaż trwał bardzo fachowo i ekspresowo zanim się spostrzegliśmy przed końcem dnia domek stał już na fundamencie, a w dniu następnym był już prawie gotowy. Trzeciego dnia były już tylko prace wykończeniowe ktore trwały zaledwie pare godzin. Cała procedura zamówienia przebiegała bardzo sprawnie, z czystym sumieniem mogę polecić firmę Drewnolandia. Jestem bardzo zadowolony, jeśli miałbym jeszcze raz skorzystać z jakiejś firmy która buduje drewniane domki to na pewno byłaby to firma Drewnolandia 😀

Drewnolandia to miejsce w którym przede wszystkim znajdziecie to o czym marzycie :-) Po zatem są tam ludzie którzy poświęcą Wam dużo swojego cennego czasu, fachowo doradzą i pomogą w każdej kwestii związanej z budową Waszego wymarzonego drewnianego domku.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Drewnolandią. Obawy związane z zawarciem umowy na odległość okazały się niepotrzebne. Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące umowy dostaliśmy wyczerpującą odpowiedź i bardzo szybko doszło też do jej realizacji. Sama budowa domku też przebiegła bardzo sprawnie, ekipa była zgrana (każdy wiedział co ma robić) i korzystała z profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu domek postawiono w niecałe dwa dni. Efekt końcowy bardzo nas zadowolił, a inni oglądający podziwiają domek porównując go do domku z bajki.

Bardzo fajny domek ten Olaf. Prezentuje się nawet lepiej niż na zdjęciach poglądowych. Ekipa montażowa oraz podwykonawcy od hydrauliki i elektryki pierwsza klasa. Aż miło było patrzeć na ich zaangażowanie, tempo pracy i otwartość na uwagi. Również jakość domku nie budzi zastrzeżeń. Jak to powiedział kierownik budowy: "No Panie Piotrze, naprawdę nie ma się do czego przyczepić"

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.