O nas - Drewnolandia

O nas

Marcin, Opiekun klienta

+48 698 104 824

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Krótki zwięzły tekst przedstawiający firmę. Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

W firmie Drewnolandia zamówiłem domek Adrian. Bardzo podoba mi się możliwość wprowadzania zmian, dzięki temu projekt można dostosować do własnych potrzeb. Realizacja domku została przeprowadzona terminowo i profesjonalnie. Polecam firmę Drewnolandia.

Od zawsze lubiłem drewno i marzyłem o niewielkim domku. Pomimo obaw o długowieczność takiej konstrukcji, po przyjeździe do biura firmy i oględzinach domków pokazowych zapadła decyzja, że to właśnie to. Doceniłem solidność, spasowanie, jakość oraz dbałość o szczegóły. Zdecydowaliśmy się na domek Adam IV w wersji całorocznej wraz z instalacjami oraz kilkoma zmianami, które skrupulatnie i cierpliwie nanosił na projekt nasz opiekun p. Maciej. Ogólnie cały proces dogrywania szczegółów, poprzez ustalenia techniczne, aż po płatności to wzór do naśladowania. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na kontakt od osoby zajmującej się danym działem - obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Gdy w końcu nadszedł dzień przyjazdu ekipy, a nasze nerwy (związane ze stresem) sięgały zenitu, uspokojenie przyniosła pierwsza godzina budowy. Tak jak pisali poprzednicy - ekipa dokładnie wie co robić i byliśmy pod wielkim wrażeniem ich pracy. Dodatkowo przyznaję, że ekipa "E1" to nie tylko świetnie zgrani ze sobą fachowcy ale też bardzo sympatyczni ludzie, którzy na każdym etapie odpowiadali na pytania dotyczących budowy oraz służyli radami. Przyznam szczerze, że po ich odjeździe zrobiło nam się nieco smutno. Cała budowla stanęła o czasie, bez niedociągnięć, a plac budowy został oczyszczony. Ukłon należy się również hydraulikowi oraz elektrykom, których praca stoi na równie wysokim poziomie, a także co istotne, korzystają z komponentów wysokiej jakości. Reasumując - gorąco polecam firmę Drewnolania. To ludzie, którzy są profesjonalni i nie zawodzą. Na pewno powrócę z opinią po dłuższym użytkowaniu naszego domku, jednak wątpię aby była ona negatywna... Pozdrawiam Piotr

Korzystając z wielu pozytywnych informacji w internecie na temat firmy Drewnolandia my również postanowiliśmy skorzystać z ich usług. Na nasze spore wymagania firma Drewnolandia odpowiedziała błyskawicznie i doskonale dostosowała się do naszych potrzeb i "naszych pomysłów" wielokrotnie wyprowadzając nas z błędu i proponując w zamian ich sprawdzone pomysły. Dom powstał w ścisłej współpracy z ich działem projektowym i w pełni spełnił nasze oczekiwania. Projekt jaki wybraliśmy to Mieszko II. Wszystko odbyło się zgodnie z wcześniej przesłanym harmonogramem, wszystko jasno i przejrzyście bez żadnych haczyków. Ekipa E2 dotarła do nas bez żadnych kłopotów w umówionym terminie i czasie. Tak zgranej ekipy przyznamy się szczerze się nie spodziewaliśmy. Każdy z pracowników wiedział co ma robić, żadnego zamieszania, przypadku. Prace prowadzone w wesołej i miłej atmosferze. Ilość profesjonalnych narzędzi przyprawiła nas o zawrót głowy, to samowystarczalna doskonale zgrana ekipa profesjonalistów pod kierunkiem doświadczonego kierownika. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dom wygląda cudownie. Jeśli szukacie sprawdzonej firmy szczerze możemy polecić firmę DREWNOLANDIA jako solidnego partnera w interesach.

Drewnolandię wybraliśmy ze względu na kompleksowość usługi oraz stosunkowo niewielką odległość ekspozycji oraz biura od naszej działki (niecałe 50 km). Zależało nam na możliwości obejrzenia przykładowych domków osobiście – nie lubię kupowania „kota w worku” :-) Po wizycie w biurze i rozmowie z doradcą (Pan Maciej) oraz szczegółowym zapoznaniu się z całą ekspozycją dostępną w Wancerzowie, podjęliśmy decyzję o złożeniu zamówienia. Firma bez problemu dostosowała wybrany przez nas projekt do wymogów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i wydanych warunków zabudowy oraz uwzględniła nasze życzenia co do konstrukcji domku okazując nam wiele cierpliwości i uwagi na etapie uzgodnień (podniesienie ścian kolankowych do 160 cm, zamiana dachu jednospadowego na dwuspadowy o określonym kącie nachylenia, inne rozmieszczenie okien na piętrze, wzmocnione drzwi wejściowe, itp.) Domek przyjechał w elementach, które ekipa montażowa poskładała w całość już pierwszego dnia – to tempo bardzo nas zaskoczyło, zwłaszcza, że prace rozpoczęto w ulewnym deszczu. Montaż zakończył się 5 dnia po południu. Sprawna, wesoła ekipa montażowa, wyposażona w profesjonalne narzędzia. Polecam wszystkim wybrane przez nas rozwiązanie podniesienia ścian kolankowych, dzięki czemu pomieszczenia na piętrze zyskały przestrzeń i w efekcie niepozornie wyglądający z zewnątrz domek oferuje niemal 70 m2 powierzchni użytkowej. Cena odpowiednia do otrzymanego produktu. Realizowaliśmy domek Mirosław1 z tarasem, w środku bez zmian, z zewnątrz zmodyfikowany. Serdecznie polecam.

I highly recommend this company to anyone looking for a holiday summer cabin in Poland. The people in the office provide a very professional service and help to make your visions of your dream house a reality. I am totally satisfied with the end product after months of communication with the friendly Drewnolandia staff.

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.