O nas - Drewnolandia

O nas

konsultantka Ania
Anna, konsultant handlowy

+48 790 500 561

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Długo zastanawiałam się nad wyborem firmy, która postawi mój mały, wymarzony domek na działce. Wybór padł na DREWNOLANDIĘ i okazał się trafny. Rzetelna pomoc w realizacji inwestycji od samego początku aż do finalizacji. Ekipa punktualna, prace wykonane bardzo sprawnie. Domek i altana prezentują się wspaniale!

Bardzo gorąco polecamy firmę Drewnolandia. Zamawiając domek letniskowy Paweł z ich oferty ponad rok temu polegaliśmy tylko na pozytywnych opiniach klientów i publikacjach internetowych. Ku naszej radości nie zawiedliśmy się ani o cal. Ekipa przybyła punktualnie i realizacja przebiegła bardzo sprawnie. Panowie raegowali na bieżąco na wszystkie uwagi i wskazówki- pełen profesjonalizm. Domek sprawia solidne wrażenie i jest na żywo efektowniejszy niż na projektach. Dziękujemy całej ekipie wykonawczej i opiekunom projektu za fachowość i zaangażowanie.

Kiedy postanowiłem kupić gotowy domek na działkę letniskową obejrzałem propozycje różnych firm. Wiele ofert było atrakcyjnych, ale w większości propozycji pojawiała się konieczność opłacenia niektórych elementów dodatkowo. Po dogłębnej analizie ofert stwierdziłem, ze propozycja „Drewnolandii” jest najbardziej kompletna. Zawierała nie tylko domek, ale też możliwość modyfikacji głównego projektu, ocieplenie, instalacje (hydrauliczną i elektryczną), zewnętrzne malowanie. I to wszystko z gwarancją niezmienności ceny. Długi był tylko czas oczekiwania na realizację. Realizacja budowy zaplanowana została na pięć dni. Prace przebiegały bardzo szybko i sprawnie. Domek jest dokładnie taki, jak ujęto w umowie. Od projektu do budowy wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Podziękowania dla ekipy Pana Mariusza za punktualność i profesjonalizm. Bardzo chętnie polecam korzystanie z usług „Drewnolandii”.

Domek letniskowy Wiktor 4/8 solidnie wykonanie, terminowość, dobry kontakt z firmą Drewnolandia

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.