O nas - Drewnolandia

O nas

Maciej, konsultant handlowy

+48 533 262 731

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Całą drogę od pierwszych informacji poprzez najbardziej dla nas optymalny wybór i dopasowanie do naszych potrzeb, "za rączkę" przeprowadził nas pan Marcin z Drewnolandii. Każda nasza prośba znajdowała zrozumienie i była natychmiast realizowana. Bardzo jesteśmy wdzięczni i serdecznie polecamy kontakt z panem Marcinem. Gdy przyszedł czas realizacji zamówienia, prace były prowadzone niezwykle sprawnie. Nie mogliśmy być podczas ich realizacji na miejscu budowy ale dostawaliśmy od znajomego zdjęcia z postępów budowy każdego dnia. To niesamowite jak sprawnie i dokładnie są prowadzone prace budowlane. Domek bardzo nam się podoba i jest taki jak nam obiecano. Firma montująca domek posprzątała po sobie śmieci i odpady, a jedyne co po nich zostało to nasz nowy domek. Na podłogę trzeba niestety położyć panele bo techniczna to nie to samo. Dziękuję i serdecznie polecam.

Bardzo polecam firmę Drewnolandia. Z oferty wybrałam domek letniskowy Wiktor III. Projekt został dostosowany do moich indywidualnych wymagań - taras zabudowany, a konstrukcja domku podniesiona. Na każdym etapie realizacji projektu bardzo dobry kontakt z opiekunem. Montaż domku również przebiegł bardzo sprawnie - w niecałe 2 dni domek już stał. Z pewnością zgłoszę się do tej firmy z realizacją kolejnych projektów.

Firma Drewnolandia odznacza się rzadko spotykanym dzisiaj profesjonalizmem. Cały proces zamówienia przebiegał bardzo sprawnie pod okiem wyjątkowo cierpliwego Pana Mariusza, który rozwiewał wszystkie moje wątpliwości i doradzał różne rozwiązania. Dzięki tak dobrej współpracy domek spełnia wszystkie moje oczekiwania. Projekt był bezpłatnie na bieżąco modyfikowany zgodnie z moimi sugestiami, a wszystkie zmiany widać było w protokole technicznym, co bardzo ułatwiało wyobrażenie sobie efektu finalnego. Firma odpowiednio wcześniej przypominała o wpłacie kolejnych transzy. Wszystko było przejrzyste i transparentne. Sam proces budowy przebiegał bardzo sprawnie i w skupieniu, a po trzech dniach (z planowanych pięciu) stanął mój wymarzony domek - Wiktor V z instalacją elektryczną i hydrauliczną. Warto zauważyć, że ekipa każdego dnia była na miejscu punktualnie co do minuty, mimo że siedzibę firmy od miejsca budowy dzieliło przeszło 300 km. Bardzo dziękuję i z całego serca polecam Drewnolandię.

Drewnolandia budowała nam domek CRA2. Na duży plus zasługuje możliwość personalizacji projektu w dużym stopniu, co było mocno ograniczone w innych firmach. Od momentu zapytania ofertowego do budowy domku, opiekun klienta p. Marcin bardzo pomagał rozwiązać wszelkie wątpliwości oraz bardzo szybko przygotował dokumentację projektową do zgłoszenia. Sam etap budowy to niesamowity ekspres. Od przyjazdu ekipy do zakończenia budowy minęło zaledwie 2,5 dnia. Bardzo szybka i sprawna praca montażystów. Z samego domku po 2 miesiącach użytkowania jesteśmy bardzo zadowoleni. Z minusów jakie mogę podać to podłoga, która finalnie wyglądała mało estetycznie ale położenie paneli podłogowych załatwiło sprawę. Zdecydowanie polecamy współpracę z Drewnolandią.

Witam. Zakupiony przeze mnie domek to Mikołaj III. Domek postawiony dwa tygodnie temu. Zarówno producentowi, opiekunowi zamówienia jak i ekipie monterskiej wystawiam wzorowe opinie. Domek wyprodukowany naprawdę porządnie. Zanim zdecydowałem się na Drewnolandię, wybierałem spośród kilku producentów. Następnie drogą eliminacji wygrała Drewnolandia. I bardzo dobrze. Kontakt z firmą od momentu złożenia zamówienia do dnia montażu fachowy informacyjnie, miły i bezproblemowy. Tu Pozdrawiam Pana Marka - opiekuna mojego zamówienia. Sam montaż trwał półtora dnia. Przyjechały dwa samochody, czterech chłopa. Raz dwa i w trzy godziny stanął parter. Do samego końca szło bardzo sprawnie. Bardzo polecam firmę Drewnolandia. Jeżeli wpadnę na pomysł dostawienia domku gospodarczego bądź wiaty samochodowej, z pewnością powtórzę wybór wykonawcy.

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.