O nas - Drewnolandia

O nas

konsultantka Ania
Anna, konsultant handlowy

+48 790 500 561

O firmie
"Wszystko zaczyna się od marzenia..."

Krótki zwięzły tekst przedstawiający firmę. Takie właśnie zdanie otwiera przedmowa w papierowym katalogu naszych produktów. I choć odnosi się do marzeń o drewnianym domku letniskowym czy altanie ogrodowej, stało ono również u podstaw budowy samej firmy. Za marzeniem poszła fachowa literatura, pozyskiwanie kontaktów, inwestycje w narzędzia, wreszcie stopniowe zdobywanie doświadczenia.

  • 897
    zadowolonych klientów
  • 21
    bieżące realizacje
O firmie
Kompleksowa oferta
Kompleksowa oferta

Nasza szeroka oferta i profesjonalni doradcy gwarantują, że znajdą Państwo swój wymarzony produkt.

Kompleksowa oferta
Przejrzyste informacje

Wszystkie produkty zawierają specyfikacje, aby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i dopasować ją do swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta
Dostępność

Cała współpraca odbywa się zdalnie, a 7 profesjonalnych ekip dostarcza nasze produkty w całej Polsce

Kompleksowa oferta
Terminowość

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie zaplanować proces produkcji, aby Państwa produkt dotarł na miejsce w dokładnie zaplanowanym czasie.

Co mówią o nas klienci?

Drewnolandia wykonywała dla mnie domek rekreacyjny, bardzo profesjonalna firma, współpraca perfekcyjna zarówno przed montażem jak i w trakcie montażu, wysoka jakość usług, życzliwi pracownicy błyskawicznie odpowiadają na wszelkie pytania, terminowość bez zarzutów, oby tylko takie firmy były na naszym rynku, współpraca z tą firmą to przyjemność, gorąco golecam !!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z realizacji domku Wiktor III w Ciecierzynie k. Lublina. Budynek z domkiem narzędziowym został wzniesiony w ciągu niecałych 4 dni przez pełną profesjonalizmu ekipę E2. Mimo ciężkich warunków atmosferycznych, panowie świetnie poradzili sobie z zadaniem. Już na samym początku procesu inwestycyjnego spotkałam się z pełnym profesjonalizmem, kompetentnym podejściem do klienta. Możliwość wprowadzania zmian w projekcie przeważyła o wyborze tej firmy. Dodatkowymi plusami jest punktualność i dotrzymywanie terminów, dlatego gorąco polecam DREWNOLANDIĘ.

Korzystając z możliwości jaką daje internet, szukając producenta drewnianych domków na miarę naszych potrzeb, zdecydowaliśmy się na ofertę firmy Drewnolandia. Dlaczego? Chcieliśmy mieć jak najszybciej własny mały domek solidnej jakości za rozsądną cenę. Kryteria wyboru padły na Drewnolandię i nie żałujemy, bo nasze odczucia odnośnie wykonawcy okazały się trafione. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z tą Firmą. Już od momentu wysłania zapytania ofertowego zostaliśmy potraktowani rzeczowo, dzięki czemu zdecydowaliśmy się od razu na realizację domku w Drewnolandii. Naszym opiekunem handlowym był Pan Marcin, który wpierw oprowadził nas po ekspozycji domków, a następnie doradzając w wyborze wychodził naprzeciw naszym oczekiwaniom odnośnie układu pomieszczeń, okien, drzwi, koloru itp. Panowie z ekipy budowlanej zaś z marszu przystąpili do pracy i nasz domek rósł w okamgnieniu. Dziękujemy wszystkim pracownikom Drewnolandii za sprawną realizację naszego domku. Jesteśmy z niego zadowoleni, spełnia nasze oczekiwania. Domek został wykonany szybko i solidnie, prezentuje się bardzo ładnie, budzi podziw sąsiadów, a nawet przypadkowych osób przechodzących czy przejeżdżających obok naszej działki, które zagadują nas o szczegóły i wykonawcę. Podczas ostatnich gorących letnich dni wewnątrz domku panował przyjemny chłód, natomiast nasze obawy odnośnie intensywnych opadów deszczu okazały się bezzasadne - nie ma najmniejszych przecieków. Będziemy polecać Państwa firmę zainteresowanym osobom. Jako producent domków drewnianych firma jest: - rzetelna - dokładna - terminowa - konkretna…, jednym słowem PROFESJONALNA. Polecamy Ula i Krzysiek

Od zawsze lubiłem drewno i marzyłem o niewielkim domku. Pomimo obaw o długowieczność takiej konstrukcji, po przyjeździe do biura firmy i oględzinach domków pokazowych zapadła decyzja, że to właśnie to. Doceniłem solidność, spasowanie, jakość oraz dbałość o szczegóły. Zdecydowaliśmy się na domek Adam IV w wersji całorocznej wraz z instalacjami oraz kilkoma zmianami, które skrupulatnie i cierpliwie nanosił na projekt nasz opiekun p. Maciej. Ogólnie cały proces dogrywania szczegółów, poprzez ustalenia techniczne, aż po płatności to wzór do naśladowania. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na kontakt od osoby zajmującej się danym działem - obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Gdy w końcu nadszedł dzień przyjazdu ekipy, a nasze nerwy (związane ze stresem) sięgały zenitu, uspokojenie przyniosła pierwsza godzina budowy. Tak jak pisali poprzednicy - ekipa dokładnie wie co robić i byliśmy pod wielkim wrażeniem ich pracy. Dodatkowo przyznaję, że ekipa "E1" to nie tylko świetnie zgrani ze sobą fachowcy ale też bardzo sympatyczni ludzie, którzy na każdym etapie odpowiadali na pytania dotyczących budowy oraz służyli radami. Przyznam szczerze, że po ich odjeździe zrobiło nam się nieco smutno. Cała budowla stanęła o czasie, bez niedociągnięć, a plac budowy został oczyszczony. Ukłon należy się również hydraulikowi oraz elektrykom, których praca stoi na równie wysokim poziomie, a także co istotne, korzystają z komponentów wysokiej jakości. Reasumując - gorąco polecam firmę Drewnolania. To ludzie, którzy są profesjonalni i nie zawodzą. Na pewno powrócę z opinią po dłuższym użytkowaniu naszego domku, jednak wątpię aby była ona negatywna... Pozdrawiam Piotr

Korzystając z wielu pozytywnych informacji w internecie na temat firmy Drewnolandia my również postanowiliśmy skorzystać z ich usług. Na nasze spore wymagania firma Drewnolandia odpowiedziała błyskawicznie i doskonale dostosowała się do naszych potrzeb i "naszych pomysłów" wielokrotnie wyprowadzając nas z błędu i proponując w zamian ich sprawdzone pomysły. Dom powstał w ścisłej współpracy z ich działem projektowym i w pełni spełnił nasze oczekiwania. Projekt jaki wybraliśmy to Mieszko II. Wszystko odbyło się zgodnie z wcześniej przesłanym harmonogramem, wszystko jasno i przejrzyście bez żadnych haczyków. Ekipa E2 dotarła do nas bez żadnych kłopotów w umówionym terminie i czasie. Tak zgranej ekipy przyznamy się szczerze się nie spodziewaliśmy. Każdy z pracowników wiedział co ma robić, żadnego zamieszania, przypadku. Prace prowadzone w wesołej i miłej atmosferze. Ilość profesjonalnych narzędzi przyprawiła nas o zawrót głowy, to samowystarczalna doskonale zgrana ekipa profesjonalistów pod kierunkiem doświadczonego kierownika. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dom wygląda cudownie. Jeśli szukacie sprawdzonej firmy szczerze możemy polecić firmę DREWNOLANDIA jako solidnego partnera w interesach.

O firmie
O firmie

Domki letniskowe to nasza specjalność. Tym samym również w kategorii domków letniskowych dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować naszym klientom standardy, których próżno było szukać u firm konkurencyjnych.

Zamiast mglistych terminów realizacji wprowadziliśmy jasno sprecyzowaną i przede wszystkim wiążącą datę budowy, całkiem elastycznie podeszliśmy również do kwestii rozliczeń, mając na uwadze przykre doświadczenia osób, które przez nierzetelność wykonawców straciły wpłacony u nich zadatek. Wierzymy, że to właśnie dzięki temu domki rekreacyjne szybko stały się sercem całej oferty i aktualnie cieszą się tak dużą popularnością, a także równie dobrymi opiniami. Dlaczego jednak skupiliśmy się przede wszystkim na nich, a nie pozostaliśmy wyłącznie przy altanach czy drewutniach? To proste – uważamy, że pomimo dużego zagęszczenia producentów w różnych regionach Polski, w rzeczywistości niewiele firm potrafi wykonać je dobrze, dlatego naszymi – wciąż doskonalonymi – metodami chcemy wyznaczać standardy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.