Domki drewniane Lubuskie

konsultantka Adam
Adam, konsultant handlowy

+48 790 264 500

W naszej firmie – Drewnolandii – projektujemy, produkujemy i montujemy rekreacyjne domki drewniane w Lubuskiem (i całej Polsce!). Zamówisz u nas domek letniskowy i całoroczny, w tym także do 70 m², dla którego nie musisz uzyskiwać pozwolenia na budowę, a jedynie zgłosić go w urzędzie. To proste – wybierasz projekt (każdy jest już wyceniony), dopasowujesz go do swoich potrzeb, ustalamy szczegóły realizacji oraz termin montażu domu i wysyłamy Ci niezbędne do dopełnienia formalności szkice i dane.

Nasze domki drewniane w Lubuskiem produkujemy w konstrukcji szkieletowej, która jest trwała, a jednocześnie szybka w montażu. Domek zamontujemy w jeden lub kilka dni! Kilkadziesiąt tradycyjnych oraz nowoczesnych projektów czeka na Twój wybór – dzięki przejrzystej wycenie już teraz możesz oszacować potrzebny budżet.

Rekreacyjne domki drewniane – Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski – od projektu po montaż!

Jeśli szukasz firmy, która kompleksowo buduje w Lubuskiem (Gorzów, Zielona Góra) domki drewniane rekreacyjne, możesz zakończyć swoje poszukiwania! Przygotujemy dla Ciebie projekt – wykonamy go zgodnie z Twoimi wytycznymi lub zmodyfikujemy pozycję z naszej oferty, wyprodukujemy wszystkie elementy konstrukcyjne w naszym zakładzie, a następnie je przetransportujemy i zamontujemy na Twojej działce – przy minimum Twojego wysiłku i uwagi! Co proponujemy?

  • Domki letniskowe i całoroczne. Produkujemy zarówno domki letniskowe na działki prywatne i ROD, przystosowane do mieszkania tylko letnią porą, jak i domki rekreacyjne całoroczne – ocieplone, uszczelnione oraz wyposażone w niezbędne instalacje, w których zamieszkasz także jesienią i zimą!
  • Domki do 70 m² „na zgłoszenie”. Specjalizujemy się w produkcji domów o metrażu do 70 m², których budowa nie wymaga uzyskania pozwolenia, a jedynie zgłoszenia urzędnikom. Pomimo niewielkich rozmiarów możemy je przygotować nawet dla kilku osób, wykorzystując użytkową antresolę.
  • Domki drewniane w różnym stylu. Od tradycyjnych drewnianych chatek np. inspirowanych góralską architekturą, przez klasyczne, proste konstrukcje, po nowoczesne projekty – minimalistyczne i z dużymi przeszkleniami. Projekt możesz modyfikować i w ten sposób stworzymy Twój wymarzony domek!
  • Altany ogrodowe, wiaty garażowe, drewutnie i inne. W Drewnolandii zamówisz również inne drewniane konstrukcje ozdobne, użytkowe i rekreacyjne, m.in. piękne altany, komfortowe wiaty samochodowe, domki grillowe, drewutnie i narzędziownie oraz domki dla dzieci. U nas solidne wykonanie idzie w parze z unikatowymi walorami estetycznymi!

Czym wyróżniają się nasze domki drewniane w Gorzowie, Zielonej Górze (Lubuskiem)?

  • Błyskawiczny montaż. Nasze domki drewniane w Gorzowie Wlkp., Zielonej Górze i w całym woj. lubuskim montujemy w jeden lub kilka dni – konstrukcję szkieletową przygotowujemy w naszym zakładzie i transportujemy na działkę. 
  • Możliwość modyfikacji. Każdy projekt możesz dostosować do potrzeb, np. zmodyfikować wymiary, rozkład pomieszczeń, sposób wykończenia i elementy wyposażenia. Na Twoje życzenie wykonamy również indywidualny projekt. 
  • Precyzyjna wycena. Nasze projekty są już wycenione w standardzie oraz z uwzględnieniem dodatkowych elementów i modyfikacji. Nic Cię nie zaskoczy – już teraz możesz oszacować potrzeby budżet.
  • Kompleksowa usługa. Nie tylko projekt, produkcja i montaż! Jeśli będziesz potrzebować, przygotujemy dla Ciebie instalację elektryczną lub hydrauliczną, a nawet zapewnimy źródło ogrzewania. Ustalmy szczegóły!