Domki drewniane Szczecin, Zachodniopomorskie - Drewnolandia

Domki drewniane Zachodniopomorskie

Łukasz, konsultant handlowy

+48 790 500 966

Szukasz solidnej firmy, która kompleksowo wybuduje dla Ciebie domek drewniany do celów rekreacyjnych? Nie mogłeś trafić lepiej – z Drewnolandią urządzisz swoje wymarzone urlopowe gniazdko! Korzystając z technologii szkieletowej, kanadyjskiej, produkujemy i montujemy domki drewniane w Szczecinie, Przecławiu i całym Zachodniopomorskiem. Od projektu, przez produkcję, po montaż – z nami wybudujesz domek letniskowy i całoroczny, u nas kupisz też piękną altanę, wiatę samochodową czy drewutnię. Nasz przepis na wspólny sukces? Minimum Twojego wysiłku i maksimum naszej pracy! 

Budujemy domki rekreacyjne letniskowe i całoroczne, również te niewymagające pozwolenia, na zgłoszenie, czyli do 35 m², a już wkrótce nawet do 70 m²! Korzystaj z naszych projektów (już wycenionych) lub zdecyduj się na projekt indywidualny. Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

Jakie oferujemy domki drewniane w Szczecinie (Zachodniopomorskiem)?

Rekreacyjny domek drewniany jest spełnieniem Twoich marzeń – i to my chcemy je dla Ciebie urzeczywistnić! Zbudujemy dla Ciebie taki domek, jakiego zapragniesz – mały, ale prywatny pensjonat, w którym będziesz odpoczywać w sąsiedztwie natury, bawić się, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, „ładować akumulatory”.

W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt projektów domków drewnianych w odmiennym stylu i o różnych wymiarach, a każdy możesz modyfikować według potrzeb. Są już wycenione (z uwzględnieniem różnego typu wykończenia i wyposażenia). Jeśli nie znajdziesz takiej propozycji, która spełnia Twoje oczekiwania, zaprojektujemy Twój domek od podstaw!

 • Domki letniskowe drewniane. Lekkie i małe konstrukcje przystosowane typowo do wypoczynku w sezonie letnim, na działkę prywatną lub ROD. Małe wymiary nie oznaczają braku miejsca – w Szczecinie domki drewniane możesz zamówić nawet dla kilku lokatorów. Proponujemy domki tradycyjne i domki nowoczesne, z dodatkową antresolą i werandą czy sporym gankiem.
 • Domki drewniane całoroczne. W konstrukcji szkieletowej, kanadyjskiej, budujemy również domki rekreacyjne przystosowane do użytkowania przez cały rok, także zimą. Taką konstrukcję dobrze ocieplamy i izolujemy, dbamy o uszczelnienie stolarki drzwiowej i okiennej, aby zimno nie uciekało. Wystarczy źródło ogrzewania – nawet mała koza – i można się pakować!
 • Domki drewniane na zgłoszenie. Szczególnym segmentem naszej oferty są domki rekreacyjne budowane bez konieczności dopełnienia formalności i wydawania dodatkowych pieniędzy. Domek do 35 m², a już niedługo również do 70 m2, możesz postawić już tylko po zgłoszeniu takiego zamiaru urzędnikom (bez pozwolenia na budowę) – my dostarczymy Ci szkice i wszystkie niezbędne informacje do uzupełniania formularza zgłoszenia.
 • Altany, wiaty, drewutnie i inne. Od takich mniejszych konstrukcji zaczęła się nasza wspólna przygoda i nadal jesteśmy wierni swoim korzeniom!

Nasza firma Drewnolandia dostarczy Ci piękną drewnianą altanę ogrodową, domek narzędziowy, drewutnię, wiatę samochodową czy domek dla dzieci. Skorzystaj z oferty naszych koncepcji lub zdecyduj się na indywidualny projekt – my się do Ciebie dopasujemy!


Wszystkie nasze domki drewniane w Szczecinie (Zachodniopomorskiem) tworzymy z wysokogatunkowego drewna konstrukcyjnego litego oraz klejonego (klasy C24; również typu BSH i KVH), które pochodzi z lasów polskich i skandynawskich. Udzielamy na nie gwarancji na 24 miesiące, którą możesz rozszerzyć zupełnie za darmo!

Jak zamówić w Szczecinie domki drewniane?

Producent (Zachodniopomorskie, Szczecin, cała Polska) Drewnolandia dostosuje się do Twoich potrzeb i oczekiwań! Na naszej stronie znajdziesz kilkadziesiąt projektów domków już wycenionych, które możesz dopasowywać do swoich potrzeb. Standard obejmuje (poza samą konstrukcją domku):

 • stolarkę okienną,
 • stolarkę drzwiową,
 • impregnację, 
 • krycie gontem, 
 • malowanie, 
 • folię wiatroizolacyjną,
 • membranę dachową. 


Pozostałe elementy możesz dostosować do swoich potrzeb, a każdy wariant ma swoją stałą cenę (brutto), więc nie zaskoczą Cię nagłe zmiany w budżecie! W opisie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje techniczne (i nie tylko). 

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, szczegóły ustalimy zdalnie. Montaż domku trwa maksymalnie kilka dni, a termin oddania jest dla nas „nieprzesuwalny”.

Ile kosztują domki drewniane w Szczecinie?

Ceny najprostszych domków letniskowych zaczynają się już od ok. 20 tysięcy złotych, a całorocznych – od ok. 80-90 tysięcy. Na cenę ma wpływ mnóstwo czynników, więc zachęcamy do przejrzenia naszej oferty, w której każdy model domku jest dokładnie wyceniony.