Domki drewniane Warmińsko-Mazurskie

konsultantka Adam
Adam, konsultant handlowy

+48 790 264 500

Potrzebujesz rzetelnej firmy, która buduje domki drewniane w Olsztynie? Jesteś we właściwym miejscu – w Drewnolandii produkujemy oraz montujemy domki drewniane letniskowe i całoroczne rekreacyjne, tworzymy też drewniane wiaty, altany, drewutnie i narzędziownie, a nawet domki dla dzieci. Naszą specjalnością są domki „na zgłoszenie” – bez pozwolenia na budowę, o metrażu do 35 m², m.in. z użytkową antresolą. Korzystając z możliwości, jakie do prawa budowlanego wniosła nowelizacja przepisów wchodzących w skład programu Nowy Ład, od niedawna oferujemy także domki o powierzchni do 70 m², które podobnie jak ich odpowiedniki do 35 m², można teraz stawiać na samo tylko zgłoszenie, bez konieczności ubiegania się o pozwolenie na budowę. Tworzymy domki w technologii szkieletowej, a następnie transportujemy i montujemy je na działce – w maksymalnie kilka dni!

Jak zamówić domek do Olsztyna? Domki drewniane naszej produkcji to kilkadziesiąt gotowych i wycenionych projektów, które można modyfikować. Wybierz odpowiedni projekt i skontaktuj się z nami, a ustalimy wszystkie szczegóły!

Skontaktuj się z nami!

Jakie są dostępne domki drewniane w Warmińsko-Mazurskiem?

  • Domki letniskowe i całoroczne. W Olsztynie domki drewniane budujemy w dwóch rodzajach. Pierwszym są typowo letniskowe konstrukcje – nieduże, ale za to z wielkimi tarasami i gankami do wakacyjnego świętowania. Drugim rodzajem są domki rekreacyjne całoroczne – przystosowane do dłuższych pobytów także w porze zimowej (odpowiednio ocieplone i uszczelnione, z instalacjami). 
  • Domki „na zgłoszenie”. Naszą specjalnością są zwłaszcza takie rekreacyjne domki drewniane, które nie wymagają pozwolenia na budowę, a wyłącznie zgłoszenia zamiaru ich budowy urzędnikom. To małe domki letniskowe oraz całoroczne do 35 m², a od niedawna takżę modle do 70 m² powierzchni. Dobrze zorganizowane oraz wyposażone w antresolę użytkową domki pomieszczą nawet do kilku osób!
  • Domy w różnym stylu. Nasze domki drewniane w Warmińsko-Mazurskiem są różnorodne – oferta obejmuje kilkadziesiąt projektów, a każdy ma własny „charakter”. Od tradycyjnych chatek z rzeźbionymi filarami i okiennicami, inspirowanych m.in. góralską architekturą, przez klasyczne, przytulne, proste domki, po nowoczesne, minimalistyczne oraz mocno przeszklone konstrukcje. Każdy projekt można modyfikować zgodnie z upodobaniami.
  • Szkieletowe domki drewniane. Producent (Warmińsko-Mazurskie i cała Polska) Drewnolandia buduje domki w technologii szkieletowej, kanadyjskiej. To sprawia, że wszystkie elementy konstrukcyjne powstają u nas w zakładzie, a następnie są transportowane na miejsce oraz montowane na działce – często nawet w jeden dzień (maksymalnie kilka). Jednocześnie możemy je montować również zimą, jeśli fundament jest już przygotowany! 

Co wyróżnia nasze domki drewniane w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiem?

  • Wysokiej klasy drewno. Wszystkie nasze domki drewniane w Olsztynie są produkowane z drewna litego i klejonego (klasy C24, typu BSH, KVH), które pochodzi z lasów polskich i skandynawskich. To jednocześnie piękne, trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne drewno, impregnowane podczas produkcji.
  • Możliwość modyfikacji projektu. Dostępne w Olsztynie domki drewniane są zebrane w kolekcje i ujęte w ofercie. Każdy projekt można dostosować do swoich potrzeb, czyli np. zmienić elementy wykończenia czy wyposażenia, ale także rozmiar i układ pomieszczeń. W Drewnolandii możesz również zamówić własny, indywidualny projekt domku rekreacyjnego.
  • Przejrzysta wycena. Wszystkie domki drewniane z oferty są już wycenione, i to w sposób szczegółowy. Dzięki przejrzystym opisom dowiesz się, co składa się na koszt domku. Wszystkie dodatkowe elementy też mają swoje stałe ceny, dzięki czemu możesz już teraz sprawdzić, ile kosztuje Twój wymarzony domek.
  • Kompleksowa usługa. Od projektu, przez produkcję, po montaż. Zajmiemy się każdym etapem budowy domku, możesz nam zlecić także przygotowanie fundamentu oraz instalacji. Ty możesz pojawić się na miejscu nawet tylko dwa razy – aby wskazać nam miejsce, a później – odebrać klucze!