Nasze projekty - odwiedź nas | Drewnolandia

Ekspozycje

Łukasz
Łukasz, opiekun klienta

+48 790 500 966

WancerzówNowy SączPuckSzczecinWarszawaWłocławek
Umów się na odwiedziny: +48 533 262 731

Wancerzów - ekspozycja główna

Nowy Sącz

Dostępne domki:

Puck

Dostępne domki:

Szczecin

Dostępne domki:

Warszawa

Dostępne domki:

Włocławek

Dostępne domki:

Drewno w modzie istnieje jako jeden z najbardziej oryginalnych materiałów budowlanych. By się o tym przekonać, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą. Specjalnie dla Państwa tworzymy wygodne, ciepłe wnętrza - drewniane domki letniskowe i całoroczne, a także funkcjonalne altanki ogrodowe, pergole, chatki dla dzieci i domki grillowe, które niewątpliwie stanowią efektowną ozdobę ogrodu.

Stawiamy wyjątkowe drewniane domki...

W zależności od Państwa upodobań, budujemy przytulne domki letniskowe i przestronne drewniane domy całoroczne. Słyniemy także z pięknych domków dla dzieci i niezwykłych domków grillowych. Jeśli szukasz domku na działkę lub chcesz zbudować drewniany dom – zgłoś się do nas.

Przyjdź i zobacz nasze ekspozycje w kilku wybranych miejscach - zachęcamy do obejrzenia kolekcji naszych domów w naturalnych warunkach. Jeśli lubią Państwo regionalne domy - proponujemy całoroczne domy drewniane stylizowane na góralskie. Jeżeli chcecie postawić na działce niewielki domek – mamy różnorodną ofertę domków letniskowych. Szybko, tanio i solidnie, a efekt będzie "murowany"!

... i z drewna budujemy urocze altanki

Proponujemy, aby zwrócili Państwo uwagę także na wygodne drewniane altany i pergole ogrodowe. Altanki są wspaniałym miejscem do odpoczynku i posiłku na świeżym powietrzu. Chętnie zaprezentujemy najładniejsze drewniane altanki – je również można obejrzeć w sześciu dogodnych lokalizacjach w Polsce. Są dostępne w kilku wymiarach i kształtach - zależnie od potrzeb gospodarzy oraz liczby gości. W altance można odpocząć od słońca w upalny dzień i schronić się przed deszczem.

Typowa altana ogrodowa jest zadaszona, choć częściowo przepuszcza światło słoneczne. Solidny dach na słupach nośnych i drewniana podłoga z desek zapewnią trwałą i stabilną konstrukcję. Warto zobaczyć to na własne oczy!