Wiaty garażowe Bydgoszcz, Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Wiaty garażowe Kujawsko-Pomorskie

Maciej, konsultant handlowy

+48 533 262 731

Wiaty garażowe Kujawsko-Pomorskie

Szukasz solidnej firmy, która – od projektu aż po montaż – buduje wiaty garażowe? Bydgoszcz, Toruń, Kujawsko-Pomorskie – oto jesteśmy! Z Drewnolandią postawisz praktyczną, solidną i stylową drewnianą wiatę garażową. Na jeden lub dwa samochody, jedynie zadaszoną lub zabudowaną (przystosowaną do montażu bramy garażowej) albo też z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym – wybierz projekt wiaty z naszej oferty i dostosuj go do oczekiwań. Działamy szybko, rzetelnie i przejrzyście! 

Wiaty garażowe w Toruniu, Bydgoszczy i całym Kujawsko-Pomorskiem budujemy z wysokiej klasy drewna litego i klejonego (BSH, KVH), odpornego na pęknięcia, które wyróżnia się pięknym wyglądem. Całość przygotowujemy w zakładzie i montujemy na działce w maksymalnie kilka dni. Na wiatę otrzymasz gwarancję na 24 miesiące!

Skontaktuj się z nami!

Jakie budujemy wiaty garażowe w Bydgoszczy, Toruniu, Kujawsko-Pomorskiem?

  • Drewniane wiaty garażowe. Drewno jest materiałem pięknym, trwałym i ekologicznym – idealnie nadaje się do budowy wiaty. Korzystamy z solidnego drewna klejonego (BSH, KVH), które impregnujemy – wiata samochodowa nie będzie wymagać od Ciebie dodatkowych prac! Wiaty drewniane spisują się znacznie lepiej niż np. wiaty aluminiowe, są odporne na ekstremalne warunki. 
  • Zadaszone wiaty garażowe. Możesz zdecydować się na standardową wiatę garażową z zadaszeniem wspartym na filarach. To propozycja „ekonomiczna”, praktyczna, wystarczająca do pozbycia się obowiązku odśnieżania samochodu! Pokrycia dachów wiat garażowych zabezpieczamy m.in. gontem bitumicznym. 
  • Zabudowane wiaty garażowe. Możesz też wybrać wariant wiaty całkowicie osłonięty deskami z trzech stron i przygotowany do montażu bramy. W takim wydaniu samochód będzie w pełni i najlepiej chroniony przed niekorzystnymi czynnikami. Łączymy też oba warianty wiaty w przypadku dwóch stanowisk.
  • Jedno- i dwustanowiskowe wiaty. Wszystko zależy od Twoich potrzeb! W przypadku dwustanowiskowej wiaty garażowej możemy zbudować albo tylko zadaszone dwa stanowiska, albo oba w pełni odeskowane, albo stworzyć jedno miejsce zadaszone, a drugie zabudowane – dopasujemy się do preferencji!
  • Wiaty z pomieszczeniem gospodarczym. Te zadaszone wiaty garażowe – wolnostojące –  możemy też wyposażyć w przylegające do nich pomieszczenie gospodarcze, magazynek bądź narzędziownię. Jeśli nie masz standardowego garażu, taka wiata garażowa będzie wygodną przestrzenią do różnych prac!
  • Wielofunkcyjne wiaty samochodowe.Wiaty niezabudowane, a jedynie zadaszone, możesz także wykorzystać jako przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu – wyprawiać w nich przyjęcia, urządzać grilla, użytkować jak np. altanę ogrodową. Zalety wiat garażowych tego typu są nieograniczone!

Czym wyróżniają się nasze wiaty garażowe drewniane?

  • Kompleksowa oferta. Od projektu, przez przygotowanie konstrukcji, aż po montaż wiat garażowych, z którym zamykamy się w maksymalnie kilka dni! Stała wycena, nieprzesuwalny termin, solidna robota – możesz nam zaufać!
  • Połączenie estetyki i funkcjonalności. Nasze wiaty garażowe (Bydgoszcz, Toruń, Kujawsko-Pomorskie) pięknie i stylowo się prezentują, a jednocześnie są też praktyczne i wygodne, mogą również spełniać kilka różnych funkcji!
  • Solidne materiały i gwarancja. Dzięki świetnym gatunkowo materiałom i wykorzystywanej technologii nasze wiaty garażowe w Kujawsko-Pomorskiem są inwestycją na lata. 24-miesięczną gwarancję możesz bezpłatnie przedłużyć!