Domki letniskowe Wielkopolskie

Maciej, konsultant handlowy

+48 533 262 731

Domki letniskowe Wielkopolskie

Chcesz skorzystać z usług firmy budującej domki letniskowe? Poznań i Wielkopolskie to obszar naszej działalności, a domki letniskowe realizujemy kompleksowo. Mamy dla Ciebie ofertę gotowych projektów domków, które możesz modyfikować pod względem potrzeb czy preferencji. Możemy także zaprojektować domek specjalnie dla Ciebie! Dostarczamy informacje, dokumenty oraz szkice do załatwienia formalności. Całą konstrukcję domku przygotowujemy w zakładzie, a sam montaż zajmuje do kilku dni!

Budujemy domki letniskowe (Poznań, Wielkopolska), ale oferujemy również domki rekreacyjne całoroczne, domki na działki ROD, domki niewymagające pozwolenia na budowę, a także altany, drewutnie, narzędziownie i wiaty garażowe. Wykorzystujemy technologię szkieletową i dobrej klasy drewno. Pracujemy sprawnie i rzetelnie!

Skontaktuj się z nami!

Jakie budujemy domki letniskowe w Poznaniu (Wielkopolsce)?

Jako lider konstrukcji z drewna w Polsce podejmujemy się budowy różnego rodzaju domków rekreacyjnych. To, co je łączy, to funkcjonalność i nienaganna estetyka. Domki pięknie wyglądają, a są komfortowe i ergonomiczne. Co proponujemy?

Domki letniskowe na działki prywatne

Domki typowo letniskowe są przeznaczone do użytkowania tylko w trakcie ciepłych miesięcy. Projektujemy je w różnym stylu. Mocno koncentrujemy się na zapewnieniu komfortowej przestrzeni do wypoczynku na świeżym powietrzu – werandy, tarasu, ganku (do dyspozycji gości i właścicieli!). Pomimo małych rozmiarów takie domki są przystosowane do użytkowania przez kilka osób. To świetna propozycja na działkę rekreacyjną zlokalizowaną blisko jeziora czy lasu! 

Domki letniskowe na działki ROD

Małe działki rekreacyjne na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych wymagają niestandardowych rozwiązań, ale również przestrzegania wytycznych. Specjalizujemy się w produkcji domków do 35 m² i 5 m wysokości, które spełniają wymogi ROD, ale przy tym oferują przytulną i wygodną przestrzeń do odpoczynku i ochrony przed deszczem czy słońcem. Taki domek letniskowy to prawdziwa odskocznia, takie spokojne miejsce – nawet jeśli jest zlokalizowany w centrum Poznania czy innego dużego miasta!

Domki letniskowe całoroczne

Nasze domki letniskowe w Wielkopolsce przystosowujemy również do użytkowania przez cały rok! Domki ocieplamy, stolarkę uszczelniamy, przygotowujemy instalację i montujemy ogrzewanie. Pomimo niedużych rozmiarów pomieszczą nawet kilka osób (możesz urządzić np. pokoje jednoosobowe i przestronny salon z aneksem kuchennym)! To także doskonała baza wypadowa, która pozwala skorzystać z atrakcji zlokalizowanych w malowniczej Wielkopolsce!

Domki bez pozwolenia na budowę

Domki budowane „na zgłoszenie” to taka nasza specjalność! Jeśli spełniają kryteria – ich metraż nie przekracza 35 m² lub 70 m² (od 2022 r., zgodnie z przepisami „Nowego Ładu”), zostaną zachowane wytyczne co do rozpiętości, a na 500 m² działki przypadnie jeden taki domek, to budowa nie wymaga uzyskania pozwolenia (a co za tym idzie – kierownika budowy, dziennika i opłat administracyjnych!).

Altany, wiaty, drewutnie, domki narzędziowe

Od małej architektury ogrodowej rozpoczynaliśmy naszą działalność i pozostajemy wierni korzeniom! W naszej ofercie znajdziesz stylowe oraz praktyczne konstrukcje drewniane, takie jak domki grillowe, narzędziownie, domki dla dzieci, wiaty garażowe czy drewutnie. Możemy też zaprojektować cały drewniany plac zabaw! Każdy z naszych projektów ma swoje stylistyczne i użytkowe wyróżniki.

W jaki sposób budujemy domki letniskowe w Wielkopolsce?

Zawsze staramy się w pełni dostosować do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, a co za tym idzie – współpraca z nami ma charakter indywidualny. Nie boimy się również wykraczać poza standardy, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi fachowe doradztwo, pomoc w przygotowaniu się do dopełnienia formalności czy spełnienie czyjegoś marzenia!

Zwykle jednak współpraca przy budowie domków letniskowych w Wielkopolsce ma zbliżony schemat i składa się z kilku kroków. Staramy się nie angażować nadmiernie naszych Klientów, aby mogli czerpać pełną radość z przygotowań do urządzenia wymarzonego urlopowego gniazdka!

 1. Wybór i dostosowanie projektu. W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt gotowych projektów domków letniskowych, które możesz dostosowywać do swoich potrzeb i preferencji względem np. metrażu, układu pomieszczeń oraz wykończenia i wyposażenia. Nasze projekty są już wycenione, a ceny obejmują także elementy modyfikowane. Jeśli sobie tego zażyczysz, możemy również przygotować indywidualny projekt domku – specjalnie dla Ciebie!

 2. Ustalenie szczegółów realizacji. Kolejno omówimy szczegóły modyfikacji projektu i zatwierdzimy ostateczną wersję. Wszystkie te kwestie dopracujemy zdalnie – szybko, wygodnie i bezpiecznie! Poznasz także finalny koszt budowy domku, który już się nie zmieni. Następnie uzgodnimy termin montażu domku letniskowego na Twojej działce – konkretną datę, której nie przesuniemy ani nie przekroczymy. Teraz będziesz mieć czas na dopełnienie formalności.

 3. Produkcja domku letniskowego. Wszystkie domki letniskowe w Poznaniu i Wielkopolsce produkujemy z wykorzystaniem technologii szkieletowej. Czyli całą konstrukcję domku przygotowujemy w naszym zakładzie – na podstawie projektu i uzgodnień. W standardzie nasze domki są gotowe do zamieszkania – zapewniamy stolarkę okienną oraz drzwiową, krycie gontem, membranę dachową, folię wiatroizolacyjną, malowanie i impregnowanie.

 4. Montaż domku letniskowego. Domki letniskowe w Poznaniu i okolicach montujemy w maksymalnie kilka dni! W umówionym terminie na Twojej działce zjawia się ekipa montażowa, montuje konstrukcję, obija domek oraz wyposaża go we wszystkie potrzebne elementy. Jeśli sobie tego zażyczysz, nasi fachowcy przygotowują też fundament punktowy pod domek oraz instalacje. W ostatnim dniu pracy odbierzesz klucze i dokumenty – domek jest gotowy!

Czym wyróżniają się nasze domki letniskowe (Poznań, Wielkopolskie)?

 • Domki bez pozwolenia na budowę. Domki letniskowe w Wielkopolsce bez pozwolenia na budowę to taka nasza specjalność! Jeśli zdecydujesz się na metraż do 35 lub 70 m², a na 500 m² działki postawisz tylko jeden domek, będziesz mógł jedynie zgłosić go w urzędzie, czyli oszczędzisz czas i pieniądze. 
 • Od projektu aż po montaż. Realizację budowy całego domku letniskowego powierzasz jednej firmie. Z nami zaprojektujesz domek, przygotujemy też całą jego konstrukcję, a następnie go zamontujemy. Przy minimum Twojej uwagi zbudujesz swoją urlopową kwaterę szybko i sprawnie, oszczędzając pieniądze!
 • Precyzyjna i niezmienna wycena. Nasze domki letniskowe w Poznaniu i w całej Wielkopolsce są wycenione. W cenniku uwzględniliśmy standardowy zakres prac i elementy do modyfikacji. Od początku wiesz, ile i za co płacisz – nagła zmiana ceny Cię nie zaskoczy! Już teraz możesz oszacować budżet.
 • Możliwość modyfikacji projektu. Projekty naszych domków letniskowych możesz na wielu polach modyfikować, np. zmienić metraż, układ pomieszczeń, sposób wykończenia domku, dobrać elementy wyposażenia. My dostosujemy się do Ciebie – domek letniskowy spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
 • Błyskawiczny montaż. Uzgodniony termin montażu jest dla nas „święty” – możesz być pewny, że go nie przesuniemy. W tym dniu zjawi się u Ciebie ekipa montażowa i rozpocznie prace. W zależności od ich zakresu potrwają nawet od kilkudziesięciu godzin do maksymalnie kilku dni.
 • Nawet cztery lata gwarancji. Na wszystkie domki letniskowe w Poznaniu udzielamy gwarancji na 24 miesiące. Możesz jednak przedłużyć ją jeszcze o kolejne 24 miesiące – zupełnie bezpłatnie. Przez cztery lata nie musisz się więc obawiać o ewentualne awarie i usterki – zaopiekujemy się Twoim domkiem!
 • Świetnej klasy materiały. Wykorzystujemy piękne i wytrzymałe drewno lite oraz klejone (BSH, KVH), klasy C24, które pochodzi z lasów polskich oraz skandynawskich. To materiał odporny na pęknięcia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Przez dekady zachowuje nienaganny wygląd i cechy użytkowe.