Domki drewniane Wielkopolskie

Łukasz, konsultant handlowy

+48 790 500 966

Potrzebujesz profesjonalnej firmy, która buduje domki drewniane w Poznaniu lub w okolicach? Poznaj ofertę Drewnolandii – wybierz projekt i dostosuj go do potrzeb, a my stworzymy Twój domek w naszym zakładzie, przetransportujemy i zamontujemy go na Twojej działce! Produkujemy domki drewniane rekreacyjne letniskowe oraz całoroczne, altany, wiaty samochodowe, drewutnie, narzędziownie i domki dla dzieci. Wykorzystujemy technologię szkieletową i wysokiej klasy drewno. Twój domek zamontujemy w maksymalnie kilka dni!

W naszej ofercie znajdziesz domki bardzo różnorodne: małe i większe, z poddaszami i antresolami, z gankami, tarasami lub werandami, zaprojektowane w różnym stylu, od klasycznego po nowoczesny. Specjalizujemy się w domkach „na zgłoszenie”, które nie wymagają pozwolenia na budowę. Co ważne, do niedawna było to jedynie 35 m², jednak aktualnie tą drogą zgłaszać można domki o powierzchni nawet 70 m².

Jakie budujemy domki drewniane w Poznaniu?

  • Domki letniskowe drewniane oraz domki całoroczne. Wielkopolskie słynie z miejsc malowniczych i spokojnych, które sprzyjają odpoczynkowi na łonie przyrody. Zbudujemy dla Ciebie wymarzony domek rekreacyjny: letniskowy (także na działkę ROD) lub całoroczny, czyli przygotowany do użytkowania niezależnie od pory roku.
  • Domki bez pozwolenia na budowę. Specjalizujemy się w budowie domków rekreacyjnych o metrażu do 70 m², które nie wymagają pozwolenia, a jedynie zgłoszenia w urzędzie. Mimo że są niewielkich rozmiarów, wyposażamy je w użytkową antresolę i urządzamy ergonomicznie, nawet dla kilku osób. O szkice i niezbędne do zgłoszenia dane nie musisz się martwić – udostępnimy Ci je.
  • Domki w technologii kanadyjskiej. W Wielkopolskiem domki drewniane tworzymy w technologii szkieletowej, dzięki czemu są solidne oraz odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne, a jednocześnie szybkie w montażu. Twój wymarzony domek drewniany zamontujemy w maksymalnie kilka dni, a co więcej, możemy to zrobić nawet zimą, bo nie używamy „mokrych” materiałów.
  • Inne drewniane konstrukcje. W Drewnolandii zamówisz także przepiękną altanę ogrodową, wygodną drewnianą wiatę samochodową, domek grillowy, drewutnię, narzędziownię czy domek do zabawy dla dzieci. Wszystkie projekty są unikatowe, a konstrukcje solidne i trwałe – będą służyć Ci latami!

Czym wyróżniają się nasze domki drewniane w Wielkopolskiem?

  • Domek drewniany w Twoim stylu. Nasza oferta to kilkadziesiąt różnych domków drewnianych, a każdy projekt jest inny. W Wielkopolskiem domki drewniane tworzymy zarówno w stylistyce tradycyjnej (np. czerpiącej ze sztuki góralskiej), jak i nowoczesnej (np. minimalistyczne, surowe, z przeszkleniami).
  • Domek dopasowany do potrzeb. Każdy projekt możesz modyfikować, np. zmieniać układ domku, sposób jego wykończenia, elementy wyposażenia czy nawet wymiary. Na Twoje życzenie opracujemy również indywidualny projekt domku, na podstawie Twoich wytycznych.
  • Najlepszej klasy materiały. Wykorzystujemy wyłącznie dobrego gatunku drewno, m.in. lite klasy C24 oraz klejone (KSV, BSH), które pochodzi z lasów polskich i skandynawskich. Tak przygotowana konstrukcja jest wytrzymała i zachowuje swój fabryczny wygląd na lata!
  • Precyzyjna i stała wycena. Cenę swojego wymarzonego domku sprawdzisz już teraz – każdy projekt z naszej oferty jest wyceniony w standardzie oraz z dodatkowymi elementami czy modyfikacjami.