Jak bezpłatnie rozszerzyć gwarancję domku

Maciej, konsultant handlowy

+48 533 262 731

Poradnik

jak rozszerzyć gwarancję domku letniskowego

Poszczególne rodzaje domów letniskowych i mieszkalnych objęte są następującymi okresami gwarancyjnymi:

  • Konstrukcje domów w stanie surowym zamkniętym - 15 lat
  • Konstrukcje domów w stanie deweloperskim - 30 lat


Powyższy okres gwarancyjny dotyczy trwałości konstrukcji budynku - szkieletu kanadyjskiego z kantówki, z której skonstruowane zostały prefabrykaty budynku. Elementy eksploatacyjne, w tym stolarka okienna oraz drzwiowa, okiennice, deskowanie, powłoki malarskie, opcjonalne instalacje (elektryczna, hydrauliczna, grzewcza) są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Jednak w przypadku domków rekreacyjnych, rekreacyjnych całorocznych oraz mieszkalnych, oferujemy możliwość bezpłatnego rozszerzenia gwarancji na elementy eksploatacyjne na dłuższy okres.

Gwarancja rozszerzona - 36 miesięcy

Warunkiem przedłużenia gwarancji do okresu 36 miesięcy jest:

• Umieszczenie baneru reklamowego firmy Drewolandia na ogrodzeniu działki na której była zrealizowana inwestycja lub innym widocznym miejscu należącym do inwestora. Dowód na umieszczenie baneru, w postaci zdjęcia, należy przesłać opiekunowi zamówienia nie później niż 14 dni po zakończeniu budowy - jest to warunek konieczny do rozszerzenia gwarancji. Baner zostanie przymocowany za pomocą opasek zaciskowych i musi pozostać na swoim miejscu przez cały okres obowiązywania gwarancji rozszerzonej, w przeciwnym razie traci ona ważność.

Lub

• Wystawienie opinii o firmie Drewnolandia za pośrednictwem Google, a także do-starczenia opiekunowi zamówienia 10 fotografii konstrukcji — 5 wykonanych w trakcie montażu oraz 5 już po zakończeniu budowy. Fotografie zostaną umieszczone w zakładce „realizacje" na stronie internetowej www.drewnolandia.pl, a także na profilu firmowych portalu Facebook. O wystawieniu opinii należy poinformować opiekuna zamówienia drogą e-mailową podając imię i nazwisko lub pseudonim z jakiego wystawiona została opinia - jest to warunek konieczny do rozszerzenia gwarancji. Czynności te należy wykonać do 60 dni po zakończonym montażu.

Gwarancja rozszerzona - 48 miesięcy

Warunkiem przedłużenia gwarancji do okresu 48 miesięcy jest wypełnienie obydwóch punktów ujętych w opisie gwarancji rozszerzonej —36 miesięcy, zatem jednoczesna zgoda na umieszczenie na ogrodzeniu działki inwestora banneru reklamowego firmy Drewnolandia, wypełnienie ankiety , wystawienie oceny oraz opinii za pośrednictwem Google oraz dostarczenie 10 fotografii.

O szczegóły pytaj opiekuna zamówienia!

Data dodania: 16 kwietnia 2020