Jak bezpłatnie rozszerzyć gwarancję domku letniskowego

Mariusz, konsultant handlowy

+48 730 100 964

Poradnik

jak rozszerzyć gwarancję domku letniskowego

Wszystkie konstrukcje Drewnolandii standardowo objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym, jednak w przypadku domków letniskowych oferujemy również możliwość bezpłatnego rozszerzenia gwarancji na dłuższy okres czasu.

Gwarancja rozszerzona - 36 miesięcy

Warunkiem przedłużenia gwarancji do okresu 36 miesięcy jest:

• Umieszczenie baneru reklamowego firmy Drewolandia na ogrodzeniu działki na której była zrealizowana inwestycja lub innym widocznym miejscu należącym do inwestora. Dowód na umieszczenie baneru, w postaci zdjęcia, należy przesłać opiekunowi zamówienia nie później niż 14 dni po zakończeniu budowy-jest to warunek konieczny do rozszerzenia gwarancji. Baner zostanie przymocowany za pomocą opasek zaciskowych i musi pozostać na swoim miejscu przez cały okres obowiązywania gwarancji rozszerzonej, w przeciwnym razie traci ona ważność.

Lub

• Wystawienie opinii o firmie Drewnolandia za pośrednictwem Google, a także do-starczenia opiekunowi zamówienia 10 fotografii konstrukcji — 5 wykonanych w trakcie montażu oraz 5 już po zakończeniu budowy. Fotografie zostaną umieszczone w zakładce „realizacje" na stronie internetowej www.drewnolandia.pl, a także na profilu firmowych portalu Facebook. O wystawieniu opinii należy poinformować opiekuna zamówienia drogą e-mailową podając imię i nazwisko lub pseudonim z jakiego wystawiona została opinia - jest to warunek konieczny do rozszerzenia gwarancji. Czynności te należy wykonać do 60 dni po zakończonym montażu.

Gwarancja rozszerzona - 48 miesięcy

Warunkiem przedłużenia gwarancji do okresu 48 miesięcy jest wypełnienie obydwóch punktów ujętych w opisie gwarancji rozszerzonej —36 miesięcy, zatem jednoczesna zgoda na umieszczenie na ogrodzeniu działki inwestora banneru reklamowego firmy Drewnolandia, wypełnienie ankiety , wystawienie oceny oraz opinii za pośrednictwem Google oraz dostarczenie 10 fotografii.

Warunki przedłużonej gwarancji dotyczą wyłącznie konstrukcji domu.

O szczegóły pytaj opiekuna zamówienia!

Data dodania: 16 kwietnia 2020