Altana ogrodowa – miejsce odosobnienia i spotkań towarzyskich

Maciej, konsultant handlowy

+48 533 262 731

Blog

Altana ogrodowa – miejsce odosobnienia i spotkań towarzyskich

Marzysz o tym, by w Twoim ogrodzie pojawiła się altanka idealnie spełniająca Twoje potrzeby?  Sprawdź, jak się zabrać za realizację tego marzenia.

Altana ogrodowa – miejsce odosobnienia i spotkań towarzyskich

Marzysz o tym, by w Twoim ogrodzie pojawiła się altanka idealnie spełniająca Twoje potrzeby? Sprawdź, jak się zabrać za realizację tego marzenia.

 Konstrukcje drewniane, takie jak altany ogrodowe i domki z drewna stanowią niezwykle urokliwą ozdobę na zewnątrz domu. Wiosną i latem pięknie komponują się z ogrodową zielenią. Sprzyjają chwili relaksu w samotności – przy lekturze, porannej kawie czy popołudniowej herbacie. Wieczorami i w weekendy mogą natomiast zapełniać się gwarem i śmiechem dzieci oraz dorosłych i zapachami grillowanych przysmaków.

 W Drewnolandii specjalizujemy się w altankach ogrodowych. Zaczynaliśmy od nich naszą przygodę z drewnem. Wiemy o nich wszystko. Jeśli więc istnieje na świecie altanka, której jeszcze nie robiliśmy – z ogromną przyjemnością wykonamy ją właśnie dla Ciebie.

 Jak wybrać idealną altankę dla siebie?

Na początek zastanów się, w którym miejscu ma stanąć Twój wymarzony domek ogrodowy i jak chcesz go wykorzystywać? Zmierz dostępną powierzchnię. Zastanów się, jaki kształt będzie dla Ciebie idealny – sześciokątny, ośmiokątny, kwadratowy? Przemyśl dokładnie, czy chcesz by domek drewniany posiadał taras lub ochronę przed deszczem, czy chcesz dołączyć do niego narzędziownię? Możesz wybrać prostą altanę z pełnymi ścianami, wyglądem przypominającą niewielki domek, altanę ażurową albo pawilon ogrodowy. Szukając inspiracji, zobacz nasze realizacje. Możesz też przesłać nam rysunek lub zdjęcie altany, która Cię zachwyciła.

 Zgłoś się po bezpłatną wycenę

Na tym etapie możesz zgłosić się do nas z prośbą o niezobowiązującą i bezpłatną wycenę. W mailu napisz dokładnie, co chcesz zamówić (a jeśli jest taka możliwość – załącz zdjęcie lub szkic). Podaj wymiary planowanego domku oraz miejsce montażu z kodem pocztowym. Wszystkie te informacje są nam potrzebne do rzetelnej wyceny.

 W każdej chwili możesz też napisać maila albo zadzwonić z pytaniem, które Cię nurtuje.

 Pamiętaj o rabatach na przedsezonowe realizacje!

Podejmując decyzję o budowie altanki lub drewnianego domku przed sezonem możesz liczyć na korzystne rabaty. A także wybrać dogodny termin montażu. Czas oczekiwania na realizację zamówienia w sezonie jest nieco dłuższy.

 Przy wyborze altanki zwróć uwagę na jakość!

Nasze altanki wyróżniają się jakością drewna, jakością dodatkowych elementów oraz jakością wykonania. Więcej na ten temat przeczytasz we wpisie: Dlaczego nie warto kupować najtaniej?

 Od zamówienia do realizacji

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia, kontaktujemy się z Tobą kilka razy. Potwierdzamy wszystkie ustalenia z zamówienia oraz ustalamy termin montażu. Przypominamy też o formalnościach związanych z umieszczaniem konstrukcji drewnianych w ogrodzie, o których przeczytasz na blogu.

Na tym etapie powinny też zostać zgłoszone wszelkie ewentualne zmiany.

 Dzień przed ustalonym terminem montażu kontaktujemy się, by potwierdzić datą oraz godzinę montażu.

 Aby pod domkiem lub altaną nie rosła trawa, dobrze jest przygotować agrowłókninę, którą my podkładamy pod podłogę w trakcie montażu.

 W umówionym dniu zjawiamy się punktualnie i montujemy altankę lub domek. A już po kilku godzinach możesz cieszyć się nową konstrukcją drewnianą w swoim ogrodzie. Wymarzonym domkiem z drewna lub urokliwą altanką.

Teraz już tylko czas na relaks w samotności albo w otoczeniu znajomych i rodziny. Dokładnie tak jak lubisz!

Data dodania: 20 czerwca 2016