Drewnolandia sponsorem w programie telewizyjnym "Dom Marzeń"

Maciej, konsultant handlowy

+48 533 262 731

Blog

Drewnolandia sponsorem w programie telewizyjnym "Dom Marzeń"

Drewnolandia - lider konstrukcji z drewna, producent domków letniskowych jest jednym ze sponsorów telewizyjnego reality show "Dom Marzeń".

Dla przyszłych właścicieli wspaniałego domu wykona luksusową altanę ogrodową z litego drewna, w której będą mogli oddawać się relaksowi na świeżym powietrzu. Drewnolandia będzie też wykonawcą drewnianych elementów wykończenia samego domu, dzięki którym nabierze on unikatowgo charakteru stojącego na przecięciu nowoczesności i tradycji. Stylowy design i nowatorskie rozwiązania budowlane spotkają się tutaj z elementami rodem z natury.

"Dom Marzeń" to nowe reality show emitowane na antenie TVN w którym 10 par z całej Polski wspólnymi siłami stawia nowoczesny dom o powierzchni 315 m kw. Jest jednak i kruczek - tylko jedna z nich będzie mogła w nim zamieszkać. Na drodze wzajemnej eliminacji każdego tygodnia plac budowy opuszczać będą kolejne pary, aż do wielkiego finału na żywo, gdzie ostatecznych zwycięzców wyłonią telewidzowie. Program "Dom Marzeń" oglądać można na antenie TVN w każdą sobotę o godzinie 20:00 aż do końca wakacji. Odcinki archiwalne można obejrzeć również za pomocą aplikacji player a także na oficjalnej stronie programu http://dommarzen.tvn.pl.

Data dodania: 5 sierpnia 2016