Kalendarz wolnych terminów

Łukasz, konsultant handlowy

+48 790 500 966

Blog

Poniżej znajdą Państwo aktualizowany na bieżąco kalendarz wolnych terminów na budowy w roku 2022, który pomoże w zaplanowaniu całej inwestycji. Proszę mieć na uwadze, że terminy wyczerpują się na bieżąco i kalendarz stale będzie się zmieniał, zachęcamy więc do cyklicznego sprawdzania go w trakcie prowadzenia rozmów i ustaleń z opiekunem zamówienia. W celu zarezerwowania terminu budowy w interesującym dla Państwa miesiącu, należy ustalić wszystkie szczegóły realizacji, tj. uzupełnić protokół ustaleń technicznych w taki sposób by opiekun zamówienia mógł go finalnie zatwierdzić. 

PAŹDZIERNIK 2023 LISTOPAD 2023 GRUDZIEŃ 2023 STYCZEŃ 2024
BRAK WOLNYCH TERMINÓW   BRAK WOLNYCH TERMINÓW   OSTATNIE WOLNE TERMINY ŚREDNIA DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓW
LUTY 2024 MARZEC 2024 KWIECIEŃ 2024  MAJ 2024
ŚREDNIA DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓW ŚREDNIA DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓWWOLNE TERMINY  WOLNE TERMINY

LEGENDA:

BRAK WOLNYCH TERMINÓW - nie dysponujemy żadnymi wolnymi terminami na realizacje w danym miesiącu.

OSTATNIE WOLNE TERMINY - dysponujemy ostatnimi wolnymi terminami na realizacje małych domków letniskowych (~15 m2) w stanie surowym zamkniętym oraz innych niedużych produktów z oferty. Nie dotyczy większych domków letniskowych (20-35 m2) oraz rekreacyjnych całorocznych

ŚREDNIA DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓW - kalendarz realizacyjny na dany miesiąc jest już zajęty w 50% lub więcej. Wciąż jednak dysponujemy wolnymi terminami na realizacje domków rekreacyjnych.

WOLNE TERMINY - dysponujemy dużą ilością wolnych terminów na realizacje w danym miesiącu.


Data dodania: 26 listopada 2020