W celu lepszego działania serwisu ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Rozumiem
facebook

Magazynek na narzędzia gratis do domków letniskowych

Magazynek na narzędzia gratis do domków letniskowych

Magazynek na narzędzia gratis do domków letniskowych

Drewnolandia
Komentarze: 1

Doskonale wiemy, że wokół domku letniskowego zawsze znajdzie się coś do roboty. Koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie wjazdu, dbanie o ogród. Do tego rzecz jasna potrzebna jest cała masa rozmaitych narzędzi i akcesoriów. Gdzie jednak to wszystko składować? W dostawianym do domku letniskowego magazynku rzecz jasna! Wartym uwagi tym bardziej, że teraz nie zapłacisz za niego ani złotówki!

Darmowy magazynek w wymiarach 2m x 1m jest dodawany całkowicie bezpłatnie do wszystkich zamówień na domki letniskowe realizowanych w miesiącach wrzesień, październik oraz listopad 2019 roku. Zapraszamy do składania zapytań! Oferta aktualna do wyczerpania wolnych terminów na realizacje w miesiącach objętych promocją.

Komentarze (1)

  1. Witam interesuje mnie kupno na raty

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Michał Halbiniak, prowadzący firmę pod nazwą DREWOLANDIA Michał Halbiniak, gm. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.